logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Fontaines D.C.

Se 15.06.2024 20:00
Palladium Rīga

FONTAINES D.C. PIRMO REIZI UZSTĀSIES LATVIJĀ

Skaļākā un karstākā šī brīža postpanka, indī un vienkārši viena no labākajām koncertu grupām, kuras vārds arī pie mums ir bijis starp gaidītākajiem notikumiem, beidzot koncertēs Rīgā -  Fontaines D.C. 15. jūnijā koncertzālē Palladium. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 9. februāra plkst. 12.00.

Kopš grupas debijas gandrīz viss, kas pieteica šo grupu, kad viņi izlaida savu pirmo albumu jau ir mainījies un viņu panākumi runā paši par sevi. Fontaines D.C. evolūcija bija strauja, spēcīga un pārliecinoša. Ironiski paziņojot “Mēs būsim lieli” grupa sevi pieteica skaļi un ja kādreiz viņus muzikāli salīdzināja ar tādām grupām kā IDLES un Yard Act, tad šodien jau tās ir tādas grupas kā Iceage un Horrors - ar katru nākamo albumu muzikālās robežas ir lauztas. Viņi debitēja 2019. gadā un ātri guva starptautiskus panākumus, attīstīja savu skanējumu ar nu jau 3 izdotiem albumiem “Dogrel (2019)”, “A Hero's Death (2020)” un jaunāko “Skinty Fia (2022)”, kurus dzirdēsim arī pie mums.

Visi pieci grupas dalībnieki iepazinās, apmeklējot Dublinas mūzikas koledžu. Grupas sastāvā ir talantīgi dalībnieki - Grian Chatten, Conor Deegan III, Conor Curley, Carlos O'Connell un Tom Coll. Viņi visi iepriekš bija bijuši citās grupās, taču viņu kā mūziķu kopīgā ķīmija pārliecināja viņus pamest savas iepriekšējās grupas un izveidot jaunu grupu. Viņi sevi nosauca kāda varoņa vārdā no filmas “The Godfather”, taču drīz vien viņus juridiski apstrīdēja grupa no Losandželosas, ar tādu pašu nosaukumu, kā rezultātā viņi pievienoja D.C., kas apzīmē Dublinas pilsētu un ir grupas nozīmīgs mūzikas iedvesmas avots. Savu pirmo turneju viņi organizēja jau 2017. gadā pēc pirmā debijas singla "Hurricane Laughter" izdošanas. Viņu reputācija un popularitāte pēc tā ātri pieauga. Nākamajā gadā tika izdoti nākamie singli un tie visi tika iekļauti grupas debijas albumā 2019. gadā “Dogrel”, kas izpelnījās mūzikas kritiķu atzinību un saņēma Mercury balvas nomināciju.

Fontaines D.C. turpināja aktīvi darboties uz veiksmīgā panākuma viļņa un jau sešus mēnešus pēc debijas albuma iznākšanas devās uz Losandželosu, lai ierakstītu nākamo albumu “A Hero's Death”. To izdeva 2020. gada jūlijā un tas iekļuva desmitniekā vairākos ievērojamos mūzikas topos un ieguva grupai arī nozīmīgu Grammy balvas nomināciju. Tas arī iezīmēja grupas skanējuma evolūciju, iekļaujot pamanāmākus vokālus un pievienojot psihedēliskos elementus. Grupas jaunākais albums “Skinty Fia” pie klausītājiem nonāca 2022. gadā un tas kļuva par viņu pirmo mēģinājumu iekarot mūzikas topu augšgalus ne tikai mājās, bet arī Apvienotajā Karalistē un pasaulē, kas izdevās ļoti veiksmīgi. Tagad grupa dodas Eiropas koncerttūrē, uzstāsies lielākajos festivālos un 15. jūnijā viņus dzirdēsim pirmo reizi arī pie mums Rīgā koncertzālē Palladium. 

Vairāk informācijas: http://www.fontainesdc.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Fontaines D.C. Se 15.06.2024 20:00 Palladium Rīga 39.00
Pasākums Fontaines D.C.
Datums / Laiks Se 15.06.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 39.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes (stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērtas ieejas
20:00 pasākuma sākums

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Fontaines D.C.
Datums / Laiks Se 15.06.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 39.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Two Feet Two Feet Palladium Rīga
Pirkt Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour PopulārsPopulārsBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
Pirkt The HU PopulārsPopulārsThe HU Palladium Rīga
Pirkt Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot