logo
Select period
Search from map
Menu

Fontaines D.C.

Sa 15/06/2024 20:00
Palladium Rīga

FONTAINES D.C. PIRMO REIZI UZSTĀSIES LATVIJĀ

Skaļākā un karstākā šī brīža postpanka, indī un vienkārši viena no labākajām koncertu grupām, kuras vārds arī pie mums ir bijis starp gaidītākajiem notikumiem, beidzot koncertēs Rīgā -  Fontaines D.C. 15. jūnijā koncertzālē Palladium. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 9. februāra plkst. 12.00.

Kopš grupas debijas gandrīz viss, kas pieteica šo grupu, kad viņi izlaida savu pirmo albumu jau ir mainījies un viņu panākumi runā paši par sevi. Fontaines D.C. evolūcija bija strauja, spēcīga un pārliecinoša. Ironiski paziņojot “Mēs būsim lieli” grupa sevi pieteica skaļi un ja kādreiz viņus muzikāli salīdzināja ar tādām grupām kā IDLES un Yard Act, tad šodien jau tās ir tādas grupas kā Iceage un Horrors - ar katru nākamo albumu muzikālās robežas ir lauztas. Viņi debitēja 2019. gadā un ātri guva starptautiskus panākumus, attīstīja savu skanējumu ar nu jau 3 izdotiem albumiem “Dogrel (2019)”, “A Hero's Death (2020)” un jaunāko “Skinty Fia (2022)”, kurus dzirdēsim arī pie mums.

Visi pieci grupas dalībnieki iepazinās, apmeklējot Dublinas mūzikas koledžu. Grupas sastāvā ir talantīgi dalībnieki - Grian Chatten, Conor Deegan III, Conor Curley, Carlos O'Connell un Tom Coll. Viņi visi iepriekš bija bijuši citās grupās, taču viņu kā mūziķu kopīgā ķīmija pārliecināja viņus pamest savas iepriekšējās grupas un izveidot jaunu grupu. Viņi sevi nosauca kāda varoņa vārdā no filmas “The Godfather”, taču drīz vien viņus juridiski apstrīdēja grupa no Losandželosas, ar tādu pašu nosaukumu, kā rezultātā viņi pievienoja D.C., kas apzīmē Dublinas pilsētu un ir grupas nozīmīgs mūzikas iedvesmas avots. Savu pirmo turneju viņi organizēja jau 2017. gadā pēc pirmā debijas singla "Hurricane Laughter" izdošanas. Viņu reputācija un popularitāte pēc tā ātri pieauga. Nākamajā gadā tika izdoti nākamie singli un tie visi tika iekļauti grupas debijas albumā 2019. gadā “Dogrel”, kas izpelnījās mūzikas kritiķu atzinību un saņēma Mercury balvas nomināciju.

Fontaines D.C. turpināja aktīvi darboties uz veiksmīgā panākuma viļņa un jau sešus mēnešus pēc debijas albuma iznākšanas devās uz Losandželosu, lai ierakstītu nākamo albumu “A Hero's Death”. To izdeva 2020. gada jūlijā un tas iekļuva desmitniekā vairākos ievērojamos mūzikas topos un ieguva grupai arī nozīmīgu Grammy balvas nomināciju. Tas arī iezīmēja grupas skanējuma evolūciju, iekļaujot pamanāmākus vokālus un pievienojot psihedēliskos elementus. Grupas jaunākais albums “Skinty Fia” pie klausītājiem nonāca 2022. gadā un tas kļuva par viņu pirmo mēģinājumu iekarot mūzikas topu augšgalus ne tikai mājās, bet arī Apvienotajā Karalistē un pasaulē, kas izdevās ļoti veiksmīgi. Tagad grupa dodas Eiropas koncerttūrē, uzstāsies lielākajos festivālos un 15. jūnijā viņus dzirdēsim pirmo reizi arī pie mums Rīgā koncertzālē Palladium. 

More information: http://www.fontainesdc.com

Event Date / Time Venue Price  
Fontaines D.C. Sa 15/06/2024 20:00 Palladium Rīga 39.00
Event Fontaines D.C.
Date / Time Sa 15/06/2024 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 39.00
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
​​​​​​Entrance tickets for this event are in a different price range. Tickets do not differ by quality. Please choose cheapest tickets available.

Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.
There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. 

Event schedule:
19:00 doors open
20:00 start of the program


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Reg. no: 40103422688
Event Fontaines D.C.
Date / Time Sa 15/06/2024 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 39.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Two Feet Two Feet Palladium Rīga
Buy ticket Bryan Adams: So Happy It Hurts Tour PopularPopularBryan Adams: So Happy It Hurts Tour Arēna Rīga
Buy ticket The HU PopularPopularThe HU Palladium Rīga
Buy ticket Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload