logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Vecie, labie 90tie!

Вс 15.10.2023 19:00
VEF kultūras pils

“VECIE, LABIE 90’tie”  PAPILDKONCERTS!

Grupas „Tranzīts” un „Hameleoni” atkal lauzīs sirdis.

Vecie, labie deviņdesmitie! Ko gan vēl vairāk gribas dzirdēt tiem, kuriem tie bija pusaudžu gadi, jaunības laiks vai brieduma vecums! Un kurš gan vēl izteiktāk spētu ļaut iegremdēties nostalģiskās atmiņās kā leģendārās siržu lauzēju grupas „Tranzīts” un „Hameleoni”!

Abas grupas ir vienas no 90’tajos gados komerciāli veiksmīgākajiem mūzikas projektiem un savu popularitāti nav zaudējušas joprojām. Tā kā maijā VEF Kultūras pilī notikušajā koncertā „Vecie, labie 90´tie!” „Tranzīts” un „Hameleoni” tika sagaidīti ar vētrainām ovācijām un karstiem aplausiem, kā arī klausītāji bez mitas sauca „Vēl vienu, vēl vienu!”, abas grupas atkal gaidīs uz tikšanos ar saviem faniem un mūzikas cienītājiem 15. oktobrī pulksten 19 VEF Kultūras pilī.

Lai arī deju mūzikas grupas „Tranzīts” pirmsākumi meklējami festivālā „Sinepes un medus 1994”, līdz pat šai dienai neviena īstena ballīte nav iedomāja bez tādiem grupas hitiem kā „Strauts”, „Es nevaru būt balts”, „Zelta būrītis”, „Septiņas dienas” un citiem. Kaut arī „Tranzīts” parasti muzicē ārpus Rīgas, šoreiz pēc publikas pieprasījuma tas notiks pašā galvaspilsēta sirdī, turklāt grupas uzstāšanos varēs baudīt sēžot. „Tranzīta” solists Ralfs Rubenis ar pacilātu noskaņojumu piebilst, ka grupai šobrīd klājoties tik labi kā nekad. Covids pārdzīvots, un visur „Tranzīts” iet uz urrā.

Romantiskais popmūzikas duets „Hameleoni” šogad atzīmēs savas pastāvēšanas 25 gadus, savukārt tās dalībnieki Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs – 60 gadu jubileju. Vasaras sākumā dienas gaismu ieraudzīs „Hameleonu” jaunais albums „Dāvana”, kurā būs apkopotas kādas 12 gan pavisam jaunas, gan līdz šim citos albumos neiekļautas dziesmas. Koncertā VEF Kultūras pilī skanēs visu laiku populārākās „Hameleonu” dziesmas – tādas kā „Pērles un dimanti”, „Atsaucies”, „Nakts”, „Vēlreiz” un daudzi citi superhiti. Iespējams, ka būs arī kāda no jaunā albuma dziesmām.

Pērciet biļetes jau tagad visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās!

Ir vērtības, kas nemainās!

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Vecie, labie 90tie! Вс 15.10.2023 19:00 VEF kultūras pils 20.00 - 30.00
Мероприятие Vecie, labie 90tie!
Дата / Время Вс 15.10.2023 19:00
Место проведения VEF kultūras pils
Цена 20.00 - 30.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
 
 
События могут посещать: без возрастных ограничений
Язык мероприятия: Латышский
Бесплатный вход: до 5 лет, незанимая отдельное место
Продолжительность мероприятия: ~2h
Вход на мероприятие: c 18:00
Место для инвалидов в кресле-каталке: да
Скидки для инвалидов в кресле-каталке: да

Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
VEF kultūras pils
Ropažu iela 2 Rīga Латвия
Организатор
Sax & MARTINI, SIA
Dārzu iela 56A, Rīga, LV-2008, Jūrmala,
Рег. №: 41203065034
Мероприятие Vecie, labie 90tie!
Дата / Время Вс 15.10.2023 19:00
Место проведения VEF kultūras pils
Цена 20.00 - 30.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить