logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Jacob Collier (UK) & Take 6 (USA)

Чт 18.07.2024 18:00
Tartu Laululava
Džeikobs Koljers (Jacob Collier) un Take 6 sniegs koncertu Eiropas kultūras galvaspilsētā Tartu
 
Jazzkaar 18. jūlijā uz Tartu Dziesmu svētku estrādi atvedīs vienu no savas paaudzes novatoriskākajiem mūziķiem – daudzas godalgas saņēmušo dziedātāju, komponistu un multiinstrumentālistu Džeikobu Koljeru ar vienu no vokālā džeza labākajiem ansambļiem Take 6. Biļetes jau tiek pārdotas!
 
Jazzkaar ir daudz darījis, lai atvestu Džeikobu Koljeru uz Igauniju, un, sadarbībā ar Eiropas kultūras galvaspilsētu Tartu 2024, tagad tas īstenosies. “Tas bija pēc 2016. gada Koljera debijas albuma “In My Room” iznākšanas, kad vēlējāmies uzaicināt supertalantīgo mākslinieku uz Jazzkaar, diemžēl toreiz neizdevās. Jo lielāks prieks par to, ka varam daudzos Koljera fanus Igaunijā ar viņu klātienē iepazīstināt tagad, kad universitātes pilsēta ar cienījamo vēsturi un Igaunijas kultūras dzīves īstā artērija Tartu ir Eiropas kultūras galvaspilsēta,” komentē Jazzkaar mākslinieciskā vadītāja Anne Erma (Anne Erm).
 
Londonā strādājošo 29-gadīgo multitalantu Džeikobu Koljeru daudzi prestiži izdevumi ir nodēvējuši par savas paaudzes visnovatoriskāko mūziķi – viņa daiļradē ir gan pops, gan džezs, gan arī klasiskā mūzika.
 
“Koljera savdabīgā skaņas valoda un audiorisinājumi iedvesmo daudzus, kā arī aizrauj ikviena vecuma klausītāju,” stāsta Eiropas kultūras galvaspilsētas Tartu 2024 radošā vadītāja Kati Torpa (Kati Torp). „Pasaulē viņš ir īpaši pazīstams ar saviem (ļoti enerģiskajiem) aizraujošajiem koncertiem, kuros viņš publiku pārvērš milzīgā daudzbalsu korī. Ticam, ka Koljers arī kultūras galvaspilsētas publiku Tartu Dziesmu svētku estrādē pārvērtīs lielā kopkorī.”
 
Koljers savu debijas albumu “In My Room” no sākuma līdz beigām ierakstīja savās mājās – visus skaņdarbus uzrakstīja un iespēlēja mūziķis pats, vēlāk par albumu iegūstot divas Grammy balvas. Viņš ir sadarbojies ar slaveniem māksliniekiem, piemēram, Coldplay, John Mayer, Ty Dolla $ign, Tori Kelly, Daniel Caesar, SZA un daudziem citiem. 2018. gadā Koljers uzsāka ierakstīt savu četrdaļīgo albumu “Djesse” ar vairāk nekā 50 dziesmām. Katra tā daļa pievēršas citam mūzikas stilam. Katrs no četriemlīdz šim publicētajiem albumiem ir ieguvis vienu Grammy godalgu – līdz ar to mūziķis ir vienīgais britu komponists, kurš ir ieguvis Grammy par katru no savām trim pirmajām platēm. Ceturto “Djesse” daļu mūziķis plāno izdot šī gada februārī.
 
Kopā ar Koljeru 18. jūlijā uz Tartu Dziesmu svētku estrādes kāps ar desmit Grammy balvām apbalvotais un visā pasaulē pazīstamais a cappella vokālais sešinieks Take 6, kuru mūzikas producents Kvinsijs Džonss (Quincy Jones) ir titulējis par “vismeistarīgākajiem balss burvjiem”. Pagājušajā gadā Take 6 un Džeikobs Koljers sniedza kopīgu koncertu Amerikā un tagad pirmo reizi kopā uzstāsies Eiropā.
 
Eiropas kultūras galvaspilsētas 2024 pamatprogrammā iekļautā Džeikoba Koljera un Take 6 koncerta biļetes no šodienas tiek pārdotas Piletilevi

Дополнительная информация: http://www.jazzkaar.ee

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jacob Collier (UK) & Take 6 (USA) Чт 18.07.2024 18:00 Tartu Laululava 65.00 - 155.00
Мероприятие Jacob Collier (UK) & Take 6 (USA)
Дата / Время Чт 18.07.2024 18:00
Место проведения Tartu Laululava
Цена 65.00 - 155.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
Tirdzniecībā uz šo pasākumu Ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Ieteicam no 6 gadu vecuma.
Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja bez maksas
 
Priority biļetē iekļauts:
     Ieeja pa atsevišķiem vārtiem
     Piekļuve Premium teltij, kas atrodas dziesmu estrādes zonā, ar atsevišķu bāru un tualeti. No telts nav redzama skatuve.
     Sagaidīšanas dzēriens
     Dāvana

Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Tartu Laululava
Laulupeo pst 25 Tartu Эстония
Организатор
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
Рег. №: 80100158
Мероприятие Jacob Collier (UK) & Take 6 (USA)
Дата / Время Чт 18.07.2024 18:00
Место проведения Tartu Laululava
Цена 65.00 - 155.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить