Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

WE LOVE THE 90s Baltic Edition 2019

Pk 26.07.2019 17:00 - Se 27.07.2019 22:55
39.00 - 159.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Festivāla “We Love the 90s” organizatori informē, ka nepārvaramu apstākļu dēļ festivāls tiek pārcelts no Rīgas uz Tallinu.
Tiem, kuri jau iegādājušies biļetes uz pasākumu, tās būs derīgas arī Tallinā.

Ja nevarēsiet apmeklēt pasākumu Igaunijā, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm var iesniegt līdz 09.08.2019.!

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 
 
 
Rīgā norisināsies lielākais retro mūzikas festivāls Eiropā - “We Love The 90’s”

Nākamā gada vasarā, 26. jūlijā un 27. jūlijā, Rīgā, atgriežas viens no lielākajiem retro mūzikas festivāliem „We Love The 90’s”, kas pulcēs labākos 90. gadu izpildītājus. Festivāls notiks Lucavsalā.

Savu dalību festivālā apstiprinājušas jau tādas 90.gadu zvaigznes kā dziedātājs Dr. Alban, Haddaway, grupa „2 Unlimited”, „Snap!”, “Londonbeat” un “Reel 2 Real”  izpildot savus labākos hitus, kas guvuši atzinību un cilvēku mīlestību visā pasaulē.

Festivāla apmeklētāji varēs dzirdēt arī kaut ko jaunu no 90. gadu dziedātājiem – pirmo reizi Dr. Alban un grupa „Haddaway” uzstāsies Lucavsalā ar savu kopīgo sniegumu.

Festivāla „We Love The 90’s” pasākuma programma būs aktuāla ne vien tiem, kuri vēlas dzirdēt un izbaudīt 90. gadu labākos hitus dzīvajā izpildījumā draugu lokā, bet arī ģimenēm. Pa dienu pasākuma teritorijā plānotas dažādas aktivitātes, atrakcijas un priekšnesumi, kas izklaidēs pašus mazākos un sniegs iespēju radīt neaizmirstamas atmiņas visai ģimenei. Savukārt vakarā uz lielās skatuves kāps mākslinieki, lai radītu neaizmirstamu festivāla gaisotni.

„Festivāls „We Love The 90’s” pirmo reizi norisinājās Latvijā 2008.gadā “Arēnā Rīga”, kur tas tika pilnībā izpārdots, tāpēc tika nolemts atgriezt festivālu atpakaļ Latvijā, jo es ticu, ka tas spēs pulcēt skatītājus no visām Baltijas valstīm”, pauž festivāla organizators Orlando John.  Savukārt Igaunijā tas kļuvis par neatņemamu vasaras tradīciju kopš 2015. gada, pulcējot vairākus tūkstošus 90. gadu mūzikas cienītājus.

Lai sajustu pasākuma atmosfēru un sagatavotos Latvijā gaidāmajam festivālam, noskaties atskatu uz Tallinā notikušajiem festivāliem „We Love The 90’s” https://youtu.be/eycSgTEpgHU.

Festivāla oficiālā mājaslapa: https://www.welovethe90sbaltics.com/
Festivāla Facebook links: https://www.facebook.com/welovethe90sBaltics/
Popuārākos hītus vari noskatīties šeit: https://bit.ly/2ScvdiQ
Pasākuma ietvaros
Pasākumi netika atrasti
Atmaksa WE LOVE THE 90s Baltic Edition 2019 (mainīta norises vieta uz Tallinu) AtmaksaAtmaksaWE LOVE THE 90s Baltic Edition 2019 (mainīta norises vieta uz Tallinu) - Lucavsala, Rīga, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot