Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

M.Jefremovs Mono izrāde - Labais, sliktais, niknais / М.Ефремов Моно спектакль - Хороший, плохой, злой

Ot 16.04.2019 19:00
VEF kultūras pils
3.00 - 65.00
16.aprīlī plk. 19:00 VEF Kultūras pilī izcils krievu mākslinieks Mihails JEFREMOVS uzstājas ar pretpolitisku  izrādi– “ LABAIS, SLIKTAIS, NIKNAIS”!\
 
Pasākuma norises ilgums – 2 stundas (ieskaitot starpbrīdi)
Biļešu cenas: no 20,00 – 65,00 EUR
Mihails Jefremovs -  viens no mīlētākiem un orģinālākiem  krievu aktieriem. Viņa kontā ir vairāk kā 110 kino lomas, 25 lomas teātrī, vairāk kā 10 režisēti teātra projekti,  kā arī simtiem sižeti televīzijā un publikācijas par orģinālām tēmām. Savās uzstāšanās reizēs mākslinieks cenšas izpaust un nodot savu vēstījumu skatītājam par dažādiem dzīves aspektiem: no politikas līdz izsmalcinātībai, no ikdienišķām lietām līdz filozofijai…. Viņa sarkastisko un bieži vien skandālisko  uzstāšanās manieri nav iespējams sajaukt ar kādu citu. 
Viss, ko parasti saka par par Mihailu Jefremovu, bieži vien ir diametrāli pretējs. Viņš ir gan labs, gan slikts. Viņam ir skandaloza reputācija un neaizsargāta, ievainojama dvēsele. Par sevi viņš saka, ka ir tāds, kā galma āksts, bet drīzāk viņš ir dzīves lutināts, intelektuāls aktieris un teātra cilvēks!
Viņa asprātība, sarkasms, unikālais izteiksmes veids, visdziļākā cieņa pret skatītāju - ir nopelnījis daudzu skatītāju mīlestību ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs.
Izrādē Mihails Jefremovs parodē un izcili lasa pašas slavenākās parodijas - "Putins un vīrs", "Depardje", "Man iezvanījas telefons", "Putins kombainā", un dzeju no sensacionālā šova - "Гражданин поэт" (“Pilsonis dzejnieks”) un “Господин хороший” (“Labs Kungs”)
 
 “ LABAIS, SLIKTAIS, NIKNAIS” – asprātīgs, aktuāls un smieklīgs šovs!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
M.Jefremovs Mono izrāde - Labais, sliktais, niknais / М.Ефремов Моно спектакль - Хороший, плохой, злой Ot 16.04.2019 19:00 VEF kultūras pils 3.00 - 65.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Bērnu (līdz 6 g.v.) biļete bez atsevišķas sēdvietas – 3 eiro!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir (zālē, aiz 17. rindas)
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir (-50%, no pamata cenas) Invalīda ratiņkrēslā PAVADONIM jāiegādājas biļete par pilnu cenu!
 

 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
ARKADA LTD, SIA
Brīvības iela 136-1 LV-1011 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā