Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Izrāde 'Kusaka' / Спектакль 'Кусака'

Pk 18.10.2019 11:00
Maskavas nams
5.00 - 12.00
L. Andrejevs, izrāde “Kusaka”, Brīvo aktieru biedrība (OCA), rež. I. Kulikovs, Rīga, Latvija (14+)

Par iestudējumu:
Šis nav tik daudz stāsts par viena klaiņojoša suņa dzīvi, bet gan tas, ka dvēseliskā attieksme pret dzīvniekiem rada vienaldzību un nežēlību cilvēku komunikācijā. “Man nav svarīgi, kurš“ viņš ”ir manu stāstu varonis, jo visām dzīvajām lietām ir tāda pati dvēsele un lielā bezpersonībā un vienlīdzībā saplūst briesmīgo dzīves spēku priekšā”

Par teātri:
Brīvo aktieru teātra biedrību nodibināja režisors un skolotājs Semjons Ļosevs. 1997. gadā viņš uzsāka aktiermeistarības kursu Rīgā, tika pieņemts darbā speciāli Rīgas Krievu drāmas teātrim, taču ekonomisku iemeslu dēļ kursa absolventi netika pieņemti teātra trupā.
Lai jaunie aktieri varētu palikt pie šīs profesijas, tika nodibināta pirmdienas teātra studija, kas savas izrādes reizi nedēļā rādīja Rīgas teātra muzejā.
2000. gadā S. Losevs aizbrauca uz Krieviju, un šķiet, ka studija vairs neeksistēja, bet gadu vēlāk Nellijas kultūras centra bēniņos pulcējās jauna puišu grupa, kas vēlējās apgūt teātra iemaņas. Par izrāžu rādīšanu skatītājiem nebija nekādu jautājumu - cilvēki vienkārši nāca un darīja to, kas patika.
Studenti pakāpeniski apmetās bēniņos un sakārtoja to paši. Cienījamie Rīgas skolotāji un aktieri sāka strādāt ar atdzīvināto studiju, studenti sāka nopietni nodarboties ar aktiermeistarību, paukošanu, horeogrāfiju, skatuves runu.
Sāka sadarboties ar jaunu komandu un S. Losevu. Bija mēģinājums no Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem izveidot aktiermeistarības kursu, taču diemžēl šajā studijā pēdējā brīdī tika atteikts.
2004. gadā Brīvā biedrība sāka strādāt ar rakstnieku Mihailu Zadornovu. Studenti uzstājās kopā ar KVN Amigos BRI komandu Jurmalinā, S. Losevs izlaida izrādi, kuras pamatā ir rakstnieka agrīnie stāsti. Izrāde tika demonstrēta ne tikai M. Zadornova koncertos Rīgā, bet arī devās turnejā.
Pateicoties M. Zadornova un S. Loseva atbalstam, sākās teātra sadarbība ar Jaroslavļas Valsts teātra institūtu. No studentiem tika izveidots speciāli izstrādāts nepilna laika kurss - profesionālos priekšmetus mācīja Rīgā, bet reizi gadā kurss devās uz sesiju Jaroslavļā, kur viņš parādīja darbu aktiermākslas un skatuves runas jomā, nokārtoja ieskaites un eksāmenus vispārizglītojošos priekšmetos.
Kopš 2006. gada teātris regulāri rāda savas izrādes Nellijas kultūras centra bēniņos. Parādījās viņa repertuārs, parādījās viņa auditorija.
Tajā pašā 2006. gadā nākamais satelīta kurss devās uz Jaroslavļu, mācoties gadu jaunāks par vecāko.
2009. gadā vecākie studenti, tie, kas ieradās Nellijā 2001. gadā ar vēlmi mācīties un spēlēt, saņem Jaroslavļas Valsts teātra institūta diplomus. Tajā pašā gadā teātris pārcēlās uz bijušā kinoteātra telpām A. Čaka ielā 67/69.
2012. gadā par teātra māksliniecisko vadītāju kļuva S. Loseva students Igors Kulikovs. Tika aprīkota jauna zāle ar 190 vietām, kurā Brīvo aktieru biedrība atklāja savu 8. sezonu. Jauna teātra jauniešu komanda devās mācīties uz Jaroslavļu.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Izrāde 'Kusaka' / Спектакль 'Кусака' Pk 18.10.2019 11:00 Maskavas nams 5.00 - 12.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Karsto cenu akcijas laikā no 15. - 17. oktobrim, ievadot kodu oktobris19, visām biļetēm sākot no 8 Eur tiek piemērota 40% atlaide. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: skatīt aprakstā
Pasākuma valoda:  krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Ieeja pasākumā: 1h pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Maskavas nams
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Komēdijas teātris AbaZur, biedrība
Sesku iela 7 k-2 LV-1035 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Izrāde '#mīluienīstu' / Спектакль '#люблюненавижу' Izrāde '#mīluienīstu' / Спектакль '#люблюненавижу' Maskavas nams, Latvija 5.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Izrāde 'Tikai ticiet man...' / Спектакль 'Только верь мне...' Izrāde 'Tikai ticiet man...' / Спектакль 'Только верь мне...' Maskavas nams, Latvija 5.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Izrāde 'Kaimiņi' / Спектакль 'Соседи' Izrāde 'Kaimiņi' / Спектакль 'Соседи' Maskavas nams, Latvija 5.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Izrāde 'Divas sievietes' / Спектакль 'Две женщины' Izrāde 'Divas sievietes' / Спектакль 'Две женщины' Maskavas nams, Latvija 5.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Izrāde 'Mēs - astronauti' / Спектакль 'Мы астронавты!' Izrāde 'Mēs - astronauti' / Спектакль 'Мы астронавты!' Maskavas nams, Latvija 5.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!