Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Odesa, burvīgā pilsēta... / Одесса, город колдовской...

Sv 28.04.2019 19:00
7.00 - 17.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Izrādē smēķē!

Raimonda Paula muzikālais projekts

V. Verbins
ODESA, BURVĪGĀ PILSĒTA...
Muzikāli dramatiskā fantāzija pēc Ī. Bābela stāstu motīviem

Komponists – Raimonds Pauls
Režisors – Vladimirs Zolotars (Krievija)
Kustību režisors – Igors Grigurko (Krievija)
Scenogrāfs – Aleksandrs Mohovs (Krievija)
Kostīmu māksliniece – Irina Dolgova (Krievija)
Gaismu mākslinieks – Jevgeņijs Ganzburgs (Krievija)
Muzikālā vadītāja – Ludmila Mogiļevska

Lomas: Jakovs Rafalsons, Igors Čerņavskis, Veronika Plotnikova, Aleksandrs Maļikovs, Gaļina Rosijska, Jevgeņijs Korņevs, Tatjana Lukašenkova, Anatolijs Fečins, Vadims Grosmans, Oļegs Teterins, Jevgeņijs Šurs, Aleksejs Korgins, Aleksandrs Poļiščuks, Jevgeņijs Čerkess, Gaļina Baženova, Oļga Ņikuļina, Jeļena Sigova, Jekaterina Frolova, Andrejs Možeiko u.c.


Orķestris:

Klavieres – RAIMONDS PAULS/Viktors Ritovs
Vijole – Gidons Grinbergs
Klarnete – Ivars Bajaruns
Sitamie instrumenti – Maris Briežkalns
Kontrabass – Norberts Skraucis

Odesas saule, Odesas humors, Īzaka Bābela Odesas stāsti ...
Maestro Raimonda Paula un Rīgas Krievu teātra radošā sadarbība aizsākās jau 2000.gadā, kad uz skatuves savu otro dzimšanu piedzīvoja R. Paula mūzikls «Kerija» - labākā muzikālā izrāde, kas tika izveidota Latvijas dramatiskajos teātros 1999./2000. g. sezonā. Pēc tam Alla Sigalova iestudēja izrādi «Kabīrijas naktis», un mūziku teātris lūdza sarakstīt tieši maestro Paulu. Tad sekoja izrādes-koncerti «Solo aktrisei un orķestrim», «Vecais pulkstenis» un «Raimonds Pauls. Izlase». Un tagad Krievu teātrī ir izveidota himna Odesai - krāšņai un populārai dienvidu pilsētai pie jūras, kontrabandistu un dzejnieku pilsētai, viedajai pilsētai, kas smejas par spīti visam.
Komponists Raimonds Pauls, dramaturgs Vjačeslavs Verbins un režisors Vladimirs Zolotars radīja kultūras mītu par Odesu. Kā rakstīts vienā no recenzijām, "Odesa ir kā mazs visums, kur mīlestība ir līdz debesīm, kaislība - līdz asinīm un draudzība - līdz nāvei... Tā Odesa, ko apraksta Īzaks Bābels - jautra, tveicīga, bezrūpīga, - ir dzīva izrādē «Odesa, burvīgā pilsēta...». Un maestro Paula mūzika vēstī par pilsētu ne mazāk, kā pats Bābels...

Vairāk informācijas – www.trd.lv

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Pasākumi