Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE LATVIA RX

Se 14.09.2019 08:00 - Sv 15.09.2019 17:00
10.00 - 300.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības. Pilotu rīcībā ir 600 zirgspēku sacīkšu mašīnas, kas līdz 100 km/h paātrinās ātrāk nekā Formula1 bolīdi. Dalībnieki nebaidās no kontaktcīņas un sacensību uzvarētājs nereti tiek noskaidrots tikai spraigas cīņas rezultātā, kas skatītājiem nozīmē divas adrenalīna un azarta pilnas dienas.

CSDD Biķernieku rallijkrosa trase Rīgā tika atklāta 2016. gadā un tiek uzskatīta par vienu no modernākajām un drošākajām rallijkrosa trasēm pasaulē.

Latvijas posmā būs pārstāvētas FIA pasaules rallijkrosa čempionāta un FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta pilnpiedziņas Supercar klase un priekšpiedziņas Super1600 klase.
 
A SEKTORS
No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Šī tribīne atrodas vistuvāk dalībnieku parkam.
Tribīnē sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

B SEKTORS
No B sektora skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, bet īpaši labi redzams sacensību starts, finišs un Joker apļa daļa. Sektorā sēdvietas nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

D SEKTORS
No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases.
Sēdvietas sektorā nav numurētas.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parka zonā.

STĀVVIETA
Stāvvietas trases malā esošajā meža daļā.
Skatītājiem ierobežota pārredzamība.
Biļete neietver ieeju dalībnieku parka zonā.

VIP BIĻETE
VIP biļete ietver atsevišķu autostāvvietu tuvu tribīnēm, ēdināšanu un īpaši VIP zonu un tribīnes, no kurām var redzēt lielāko daļu trases, īpaši startu un Joker apļa daļu.
Biļete iekļauj ieeju dalībnieku parkā.

ATLAIDES UN INFORMĀCIJA
IZPĀRDOTS - Tikai Latvijas pilsoņiem Ieejas biļete personai ar invaliditāti (nepārvietojas ratiņkrēslā, ir Latvijas pilsonis)
D sektors Cena: 1 EUR Ieejas biļete derīga personai ar invaliditāti – Latvijas pilsonim, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā. Gadījumā, ja persona ar invaliditāti ir bērns, kurš nav sasniedzis 18 gadu vecumu, viņa pavadošai personai arī ir nepieciešams iegādāties šo ieejas biļeti (1 EUR). Pie ieejas pasākuma norises vietā kopā ar ieejas biļeti obligāti jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Pasākuma organizatoram ir tiesības atteikt ieeju pasākumā apmeklētājam – personai ar invaliditāti, ja kopā ar ieejas biļeti netiek uzrādīta derīga invalīda apliecība. Visām augstāk minētajām personām pie ieejas jāuzrāda derīga invalīda apliecība!

Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar Pasākuma apmeklētāju noteikumiem!

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 7 gadu vecumu.)

Junioru biļete - bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem (ieskaitot - pasākuma dienā nav sasnieguši 13 gadu vecumu): - 25% atlaide biļetei jebkurā sektorā; -50% VIP

Visiem bērnu, junioru un personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem, pie ieejas sacensībās būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un / vai apliecība.

Latvijas pensionāra biļete: Latvijas pensionāriem 10% atlaide biļetei jebkurā sektorā. Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība.

Vairāk informācijas: http://latviarx.lv/lv/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE LATVIA RX FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE LATVIA RX - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 10.00 - 300.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots AUTOSTĀVVIETA / PARKING. FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE WORLD RX OF LATVIA. IzpārdotsIzpārdotsAUTOSTĀVVIETA / PARKING. FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE WORLD RX OF LATVIA. - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt KEMPINGS / CAMPING. FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE WORLD RX OF LATVIA KEMPINGS / CAMPING. FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA POSMS NESTE WORLD RX OF LATVIA - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 50.00 - 80.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot