Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

HyperTown RIX Urbānās kultūras un eSporta festivāls

Se 01.06.2019 10:00 - Sv 02.06.2019 20:00
Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
16.29 - 75.00
Ar divkāršu vērienu Ķīpsalā atgriežas Baltijas mēroga urbānās kultūras un eSporta festivāls “HyperTown RIX”

Pēc vērienīgi aizvadītiem pasākumiem Latvijā un Igaunijā, festivāls HyperTown ir gatavs atkal priecēt Rīgas iedzīvotājus, šoreiz ar vēl plašākām izklaides un atpūtas iespējām visai ģimenei! Jaunākās paaudzes datori, roboti, virtuālās realitātes spēles, simulatori, elpu aizraujoši piedzīvojumi kopā ar festivāla sadarbības partneriem, Baltijas eSporta līgas 3.sezonas fināli, Cosplay jeb pasaules populārāko fantāzijas tēlu šovs un pirmo reizi festivāla vēsturē Baltijā lielākais LAN Party. Festivāls norisināsies divas dienas no 1. līdz 2. jūnijam Ķīpsalas izstāžu hallē, kopumā izvēršoties vairāk nekā 16 000 m2 lielā platībā.

Daudzveidīgas mūsdienu aktivitātes katrai gaumei.
Festivāls “HyperTown RIX” sniegs neaizmirstamu pieredzi gan bērniem un jauniešiem, gan viņu vecākiem, jo mudinās pašiem doties īstos piedzīvojumus un izmēģināt jaunākās paaudzes izklaides tehnoloģijas. Apmeklētāji varēs kontrolēt un pat uzbūvēt robotu, uz jaudīga datora ar augstāko izšķirtspēju spēlēt savu iecienītāko videospēli, izmēģināt ar hidrauliku aprīkotus drifta un rallija simulatorus, kā arī izbaudīt aktīvās lasertag (lāzerpeintbola) spēles.

Labākie eSporta profesionāļi tiksies Baltijas eSporta līgas (www.besl.pro) trešās sezonas finālspēlēs.
Festivālā norisināsies arī vadošās Baltijas eSporta līgas (BESL) sacensības un pulcēs 12 labākās komandas no visām trim Baltijas valstīm, kas piedalīsies “Counter Strike”, “Rocket League” un “PUBG” jeb “Playerunknown’s Battlegrounds” spēļu disciplīnās. Finālisti vairāk nekā 1000 skatītāju priekšā cīnīsies par iespēju turēt rokās uzvarētāju trofeju un savā īpašumā iegūt daļu no 15 000 eiro balvu fonda. Dinamisku atmosfēru sacensību laikā nodrošinās iespaidīgs gaismas un skaņas šovs, milzu ekrāni, kā arī profesionāli eSporta komentētāji.

Cosplay jeb fantāzijas tēlu šovs.
Cosplay ir skatuves māksla, kuras dalībnieki paši rada tērpus, pārtopot par filmu, grāmatu vai videospēļu varoņiem, un  atdarina kādu ainu no šī tēla virtuālās dzīves. “HyperTown RIX” laikā vairāk nekā 100 Baltijas valstu mākslinieki sacentīsies par krāšņāko tērpu un priekšnesumu, skatītājus priecējot ar vēl neredzētu šovu. Neparastās modes skates dalībniekus vērtēs un pasākumam īpašu vērienu piešķirs pasaules slavenākie Cosplay tērpu mākslinieki, kuri kļuvuši par šīs jomas čempioniem.

Latvijā ietekmīgākie “influenceri”.
“HyperTown RIX” pulcēs arī Latvijas populārākos un veiksmīgākos YouTube, Instagram, Facebook un citu vietņu satura ražotājus un viedokļu līderus, kuri dalīsies pieredzē, kā gūt panākumus interneta satura veidošanā. Būs iespēja gan uzdot interesējošos jautājumus, gan nofotografēties ar saviem elkiem.

LAN Party.
Datorspēļu fani varēs 48 stundu garumā piedalīties Baltijas lielākajā BYOC (Bring Your Own Computer jeb Paņem līdzi savu datoru) LAN Party pasākumā. Ikviena dalībnieka brīva izvēle - spēlēt ar draugiem vai piedalīties dažādos spēļu turnīros. BYOC pasākums norisināsies atsevišķā hallē un spēs uzņemt līdz pat 800 dalībniekiem. 

Baltijas mēroga urbānās kultūras un eSporta festivāls “HyperTown RIX” norisināsies no 1. līdz 2.jūnijam Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē. Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties internetā www.hypertown.pro. Iepriekšpārdošanā līdz 17.martam.  Divu dienu biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 20,00 EUR, savukārt festivāla vienas dienas biļete maksā 16,00 EUR. Draugu, paziņu un darba kolektīviem biļetes pieejamas par īpaši draudzīgu cenu. Festivāls tiek īstenots sadarbība ar Helio, Acer, GameInsight, Samsung, Swedbank, Red Bull un Goexanimo atbalstu.

Vairāk informācijas: http://www.hypertown.pro

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
HyperTown RIX Urbānās kultūras un eSporta festivāls Se 01.06.2019 10:00 Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs 16.29 - 75.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākuma dienā biļešu cenas būs lielākas!
 
Draugu atlaide LAN Party biļetei - vienas biļetes cena 36 EUR, iegādājoties 5 biļetes. Lai saņemtu atlaidi, ievadi kodu "squad" un pievieno grozam 5 biļetes!
 
ISIC kartes īpašniekiem pieejamas biļetes ar 15% atlaidi! (Pie ieejas pasākumā būs jārāda biļeti kopā ar derīgu ISIC karti!).

Vienas dienas un divu dienu biļetes pieejamas ar grupas atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 7 biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".

Iegādājoties Ģimenes biļeti, ieeja tiek nodrošināta 2 bērniem ( līdz 18 gadu vecumam, neieskaitot)  un 2 pavadošajiem pieaugušajiem.
Noteikumi ĢIMENES BI‎ĻETES iegādei:
ĢIMENES BIĻETI var iegādāties 4 cilvēku grupa, kurā ir 2 pieaugušas personas un divi bērni līdz 18 gadu vecumam.
Par pieaugušo tiek uzskatītas personas, kas vecākas par 18 gadiem.
Par bērnu tiek uzskatītas personas, kas jaunākas par 18 gadiem. Ienākot pasākumā, jāuzrāda dokuments, kas paliecina bērna vecumu.
 

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

VIP biļete iekļauj ieeju pasākumā abas dienas, atsevišķu ieeju hallē, dāvanu maisu un pieeju nodalītām VIP atpūas telpām
LAN Party biļete iekļauj ieeju pasākumā abas dienas un BYOC zonā 3 dienas (iekārtošanās 31.maija vakarā)

Norises vieta
Organizators
GOEXANIMO SIA
Garā iela 16 - 22 Rīga Rīga
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt UniCon 2019. DIVU DIENU BIĻETE UniCon 2019. DIVU DIENU BIĻETE - Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Latvija 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt UniCon 2019. FANU BIĻETE UniCon 2019. FANU BIĻETE - Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Latvija 55.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt UniCon 2019. SESTDIENAS BIĻETE UniCon 2019. SESTDIENAS BIĻETE Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Latvija 18.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt UniCon 2019. SVĒTDIENAS BIĻETE UniCon 2019. SVĒTDIENAS BIĻETE Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs, Latvija 18.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!