Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Meistarklašu cikls '5 soļi līdz - Es mīlu savu darbu' ar Ilzi Medni

Pi 16.12.2019 17:00 - Pi 10.02.2020 20:00
Imperfekt viesistaba
Vadītājs
Ilze Indrēvica, karjeras stratēģe, koučs. Palīdz cilvēkam saprast savu potenciālu, lai stiprinātu viņu karjeras vadības jautājumus. Ikdienā jau vairāk kā 12 gadus strādā ar cilvēku attīstību un līderības pilnveidi. Izstrādā mācību programmas gan vadītājiem Latvijā, gan Baltijā.  
Auditorijas vēlamais vecums: 18+
Mērķauditorija: Cilvēki, kuri meklē, kuri mācās, ir nedaudz iestrēguši savā attīstībā un nav īsti skaidrs kā virzīties tālāk, savā karjerā, dzīvē, taču to apzinās un meklē veidus kā apzināties esošo situāciju un mainīt ieradumus.
Cena: 1 nodarbība - 78 EUR, Cikla cena - 295 EUR
 
Nereti nonākam tādos dzīves posmos, kad šķiet, man vairs nav nedz plāna, nedz idejas kā doties tālāk savā profesionālajā dzīvē. Šķiet, it kā visu daru pareizi, taču kaut kā pietrūkst, ilgi klausoties savā iekšējajā balsī, mēs nogurstam un pārstājam sev uzticēties, tāpēc ir labi, ja ir kāds, kurš var palīdzēt, nedaudz apstāties, sazemēties un doties tālāk.

Mēs visi zinām, ka parasti ar jauno gadu sākas solījumi un jaungada apņemšanās, dzīvot savādāk. Lai jaunais gads nebūtu jāsāk tikai ar apņemšanos vien, bet ar skaidru plānu, kā soli pa solim kārtot savu darba dzīvi, Tev ir iespēja apstāties un visu salikt pa plauktiņiem jau rudenī, piedaloties 5 meistarklasēs.
 
5 meistarklašu plāns:
1.nodarbība 14. oktobris. Izveido savu karjeru pats.
Kas vispār ir karjera un kāpēc svarīgi to plānot? Ja vienmēr esam domājuši, ka karjera mums ir jāizvēlas un par kaut ko jākļūst, tad, laikam ejot, tas ir mainījies un jau šodien mums ir jāmācās kā karjeru veidot pašam, soli pa solim izdarot izvēles par labu sev. Meistarklase dod laiku apstāties un veltīt laiku sev, apzināties savas stiprās puses un izveidot attīstības plānu, ar ko doties tālāk.
 
2.nodarbība 28. oktobris. Vērtības un pārliecības, kas mani virza.
Mūsu izvēles ir atkarīgas no tā, kādas ir mūsu pārliecības, no tā, kas mūs vada, kam ticam un, kas liek mums darīt vairāk, nekā no mums sagaida. Savu pamatvērtību apzināšanās palīdz vieglāk navigēt gan karjeras izvēlē, gan dzīvē kopumā. Kā savienot savas vērtības ar to ko daru? Saprotot savas vērtības un to, kas Tevi motivē no rīta celties un darīt, sasniegt, ne vienmēr ir skaidrs ko darīt, lai savu karjeru attīstītu vai mainītu to uz citu. Bieži, tieši apzinoties savas vērtības, saprotam, ka tās vairs neatbilst tam, ko šobrīd dari, tādā veidā mēs iestrēgstam un apstājamies savā attīstībā.
 
3.nodarbība 11. novembris. Mana karjera un mani ieradumi.
Ieradumam ir spēks, šo teicienu zina ikviens, taču ko darīt, lai šis spēks, nevis bloķē, bet virza, izdarīt lietas līdz galam. Ja nepārtraukti ejam sevis iemīto, pazīstamo ceļu, ir grūti savā dzīvē ieraudzīt jebkādas izmaiņas. Ir labi apzināties savas vērtības, taču bieži vien tieši nevirzoši ieradumi mums, pieaugušajiem, nepalīdz savus mērķus sasniegt. Kā apzināt savus ieradumus, ko darīt, lai veidotu jaunus un mainītu savu dzīvi.
 
4.nodarbība 25. novembris. Iepazīsties un saproti sevi.
Jo sarežģītāks mūsu darbs, vairāk iesaistīto cilvēku un lēmumu, jo vairāk mums nepieciešams trenēt emocionālās inteliģences prasmi, atpazīt un saprast savas un citu emocijas. To saprast ir liela vērtība, lai apzinātos no kurienes rodas konflikti gan pašam ar sevi, gan ar apkārtējiem un veidotu veselīgas attiecības.
 
5.nodarbība 2.decembris. Autentiskums un personības briedums.     
Bieži vien mēs paši neapzināmies, kāpēc mēs pieņemam tādus lēmumus kādus pieņemam, kāpēc nespējam atteikt. Pateikt nē, šobrīd ir viena no aktuālajām prasmēm, lai pasargātu sevi no pārslodzes un pārlieku lielas informācijas straumes. Kā stiprināt savu personību, pieņemt sevi tādu, kāds es esmu, kam kritiski teikt jā un kam spēt pateikt nē, nenobīsties un, saglabājot savu mugurkaulu. Šī meistarklase būs kā ceļamaize tam, kas līdz šim jau izdarīts un saplānots, lai ar paceltu galvu sasniegtu iecerēto.

*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai “I’mperfekt” sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot Iekšējās kārtības noteikumus.
 

Vairāk informācijas: http://imperfekt.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Meistarklašu cikls '5 soļi līdz - Es mīlu savu darbu' ar Ilzi Medni Pi 16.12.2019 17:00 Imperfekt viesistaba
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
I'mperfekt viesistaba
Ģertrūdes iela 23 Rīga Latvija
Organizators
Baltic design addiction, SIA
Antonijas iela 9 - 15 Rīga LV-1010 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt 1. meistarklase ar Ilzi Medni 'Izveido savu karjeru pats' 1. meistarklase ar Ilzi Medni 'Izveido savu karjeru pats' Imperfekt viesistaba, Latvija 78.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta 2. meistarklase ar Ilzi Medni 'Vērtības un pārliecības, kas mani virza' ApturētsApturēts2. meistarklase ar Ilzi Medni 'Vērtības un pārliecības, kas mani virza' Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta 3. meistarklase ar Ilzi Medni 'Mana karjera un mani ieradumi' ApturētsApturēts3. meistarklase ar Ilzi Medni 'Mana karjera un mani ieradumi' Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta 4. meistarklase ar Ilzi Medni 'Iepazīsties un saproti sevi' ApturētsApturēts4. meistarklase ar Ilzi Medni 'Iepazīsties un saproti sevi' Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pārdošana apturēta 5. meistarklase ar Ilzi Medni 'Autentiskums un personības biedums' ApturētsApturēts5. meistarklase ar Ilzi Medni 'Autentiskums un personības biedums' Imperfekt viesistaba, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!