Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

2.meistarklase 'Romantika un partnerattiecības'

Tr 10.04.2019 19:00
Imperfekt viesistaba
45.00
2.meistarklase “Romantika un partnerattiecības”

Vadītāja: Kristīne Balode, klīniskā psiholoģe un konsultante partnerattiecību un seksualitātes jautājumos. Viņa vada savu psihologa privātpraksi, organizē seminārus un lekcijas un aktīvi iesaistās dažādos starpdisciplināros projektos.

Laiks: 2019. gada 10.aprīlis 19:00 - 21:00
Vieta: I’MPERFEKT viesistaba - Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Cena: 45 EUR
 
“Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, teicis Rainis un ielicis latvietī pamatus, kuri balsta uzdrīkstēšanos pārvērtēt ierasto lietu kārtību. Romantika praktisko dzīvi dara poētisku, un katram būs gadījies pamanīt, ka, runājot vienkāršos nepaplašinātos teikumos, tik daudz kas tā arī paliek nepateikts un nesajusts. Sanāk tāda dzīvošana katram savā sētas pusē, tā arī neatverot vārtiņus vai neuzbūvējot tiltiņu, kas ļautu divām sajūtīgām dvēselēm sastapties. Raiņa viedie vārdi attiecas arī uz romantiku, jo mūri, aiz kuriem paslēpta iekārotā, nu tiek būvēti no stikla un kļuvuši caurskatām. Savukārt, sapņu princis ir sācis raudāt un pagurumā meklēt klēpi, kurā būtu ļauts neko nevarēt. Turklāt sekss, kuru kādreiz nācās iekārot ilgi un cēli, nu kļuvis pieejams internet vai aplikācijās, atslēdzot romantiku no vadības centra gluži kā izraujot kontaktdakšu no rozetes. Bet mīlēt un justies mīlētam, taču joprojām gribas.

Šajā vakarā mēģināsim atšifrēt mums katram ik mirkli pieejamo romantikas pieejas kodu. Izveidot savu “vienmēr gatavs” instrumentu kasti pagurušas romantikas uzturēšanai un mūsdienīgai lietošanai.

Pasaule bez mīlestības ir mirusi vieta. Savukārt, romantika ir anestēzija, kas palīdz mums ļauties mīlestībai, kura, būsim godīgi, bieži sāp.
 
Sīkāka informācija – hello@imperfekt.com
*Informējam, ka nodarbību laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti. Iegūtais foto un/vai video materiāls var tikt izmantots tikai I’mperfekt sociālo tīklu kontos.
*Veicot maksājumu, dalībnieks automātiski apliecina, ka ir iepazinies un apņemas ievērot I’mperfekt Viesistabas noteikumus.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
2.meistarklase 'Romantika un partnerattiecības' Tr 10.04.2019 19:00 Imperfekt viesistaba 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Ģertrūdes iela 2 Rīga Latvija
Organizators
Baltic design addiction, SIA
Antonijas iela 9 - 15 Rīga LV-1010 Rīga