Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Monatik / Монатик (mainīts sākuma laiks)

Pk 12.04.2019 23:00 - Se 13.04.2019 01:00
Studio 69
35.00 - 560.00
MONATIK – dziedātājs un dziesmu autors. Uzvarētājs Ukrainas, Baltijas un NVS valstu prestīžo mūzikas prēmiju nominācijās “Labākais izpildītājs”, “Labākais videoklips” un “Gada hīts”. Koncerta programma “Vitamīns D”, kuras prezentācija notika 2017.gada oktobrī Kijievas sporta Pilī, atzīta par “Labāko koncerta šovu” pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA, kā arī televīzijas prēmijas “Teletriumfs” versijas.

MONATIK daudzkārt tika minēts kā “kvalitatīvas un populārās mūzikas jaunas ēras dibinātājs” kā arī “deju mūzikas trendu radītājs” no dažādu masu mediju līdzekļu kritiķu puses. Un tas nav pārsteigums, jo MONATIKa hīti "То, от чего без ума", "Vitamin D", "Кружит", "Мокрая", "Вечность" nepamet Ukrainas, Baltijas un NVS valstu mūzikas čārtu virsotnes. Bet albums “Звучит” atzīts par “Labāko albumu” pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA viedokļa.

Ar savu koncerta programmu “Vitamin D” mākslinieks apmeklēja visus Ukrainas nostūrus, kā arī viņa atzītu mūzikas un deju terapiju dzirdēja arī Amerikā, Vācijā, Kazahstanā, Emirātos, Spānijā un Francijā, kur mākslinieku jau sen gaidīja viņa fani.

MONATIKa tūre ASV un Kanādā kļuva par īstu sensāciju artista faniem. Ar savu koncerta tūres programmu MONATIK apmeklēja 7 pilsētas un katrā tika pasludināts SOLD OUT labu laiku pirms koncerta sākuma.
 
Informatīvais tālrunis: +371 25-919-132!

Vairāk informācijas: http://bestshowevents.lv/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Monatik / Монатик (mainīts sākuma laiks) Pk 12.04.2019 23:00 Studio 69 35.00 - 560.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

VIP+PHOTO biļete - ieeja bez rindas + foto ar mākslinieku

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma (Personas līdz 18 gadu vecumam var apmeklēt pasākumu TIKAI vecāku pavadībā (biļete ir nepieciešama KATRAM apmeklētājam))!
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 22:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
Best Show Events, SIA
Salaspils iela 12 k-4 - 21 LV-1057 Rīga