Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Blue Man Group

Sv 22.09.2019 19:00
Arēna Rīga
Informējam, ka pasākums Blue Man Group, kurš bija paredzēts 21.09.2019. un 22.09.2019. Arēnā Rīga - TIEK ATCELTS!

Iegādātās biļetes ir iespējams apmainīt uz citiem šī organizatora rīkotajiem pasākumiem:
  •    LP - Heart To Mouth Tour, kas norisināsies 02.07.2019. Siguldas pilsdrupu estrādē
  •   TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019, kas norisināsies 27.10.2019.   Vidzemes koncertzālē Cēsis
  •   SARAH BRIGHTMAN - 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour, kas norisināsies 03.11.2019. Arēnā Rīga
  •   MATT SIMONS - After The Landslide Tour, kas norisināsies 04.12.2019. Palladium Rīga

Biļetes apmainīt iespējams, rakstot pieteikumu uz info@bilesuserviss.lv, norādot informāciju par jūsu rīcībā esošajām biļetēm, kā arī vēlamo maiņas koncertu.

Pieteikumus biļešu maiņai var iesniegt līdz 06.10.2019.!
 
Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt kādu no piedāvātajiem pasākumiem, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 06.10.2019.!

Pasākuma organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām un pateicas par sapratni!

 
Nākamruden Rīgā fenomenāli populārais “Blue Man Group” šovs

Nākamruden, 21. un 22.septembrī, Arēnā Rīga beidzot būs skatāms pasaulē tik populārais, bet Latvijā pirmo reizi izrādītais “Blue Man Group” šovs.

Trīs zilo, plikpauraino vīriņu tēli, kuri ar mūzikas, krāsu, eksperimentu, mākslas un tehnoloģiju palīdzību soli pa solim iepazīst apkārtējo pasauli, arī mums liks palūkoties uz to no neierastiem skata punktiem.
Pusotra stunda dzirkstošu smieklu, spilgtu krāsu, asprātīgas mākslas, daudzveidīgas mūzikas, lakoniskas pantomīmas un pats galvenais – negaidītu pārsteigumu katrā jaunā ainā! Tas viss neļaus atslābt uzmanībai nevienu mirkli.

Grūti aprakstīt, bet pavisam viegli aizrauties, tāpēc vislabākais veids, kā iepazīt Zilo vīriņu pasauli, ir vienkārši apmeklēt izrādi.


“Blue Man Group” šovs radās 1991.gadā multikultūru pilsētā Ņujorkā, kur satikās trīs draugi bundzinieki un nolēma radīt tādu priekšnesumu, kādu vēl nevienam nebija izdevies. Patlaban izrāde tiek izrādīta teātros Ņujorkā, Čikāgā, Bostonā, Orlando, Lasvegasā un kopš 2004.gada arī Berlīnē. Notikušas vairākas ASV un pasaules turnejas, kas kopumā ļāvušas šovu noskatīties jau vairāk nekā 35 miljoniem skatītāju, kļūstot par globālu fenomenu.

“Blue Man Group” Pasaules turnejas programma sagatavota tā, lai ietvertu sevī gan skatītāju jau iecienītās, klasiskās ainas, gan pavisam jaunu materiālu: speciālu sacerētu mūziku, jaunus skečus, īpaši šim šovam radītus mūzikas instrumentus un sensorstimulējošu grafiku.

Viens no “Blue Man Group” trupas līdzizveidotājiem Kriss Vinks (Chris Wink) stāsta: “Kad mēs sākām radīt performances ar fokusēšanos uz šo nevainīgo, ziņkārīgo raksturu, ko tagad pazīstam kā Zilo vīriņu, mēs pat nevarējām iedomāties, kur tas novedīs. Tagad esam pagodināti uzaicināt Latvijas iedzīvotājus uz mūsu šovu.”

“Varbūt tāpēc, ka mēs vienmēr esam bijuši ieinteresēti izpētīt mūsu kolektīvo vajadzību pēc cilvēciskām saiknēm, Zilā vīriņa tēls spēj uzrunāt tik daudz dažāda vecuma, kultūru un tautību pārstāvjus. Mēs ticam, ka Zilā vīriņa vispārējā ideja par prieka pārpilnību un eifēriskiem svētkiem spēj rezonēt visos mūs,” piebilst otrs līdzizveidotājs Fils Stentons (Phil Stanton).

Likumsakarīgi, ka Zilo vīriņu tēli vairs nav tikai vienas izrādes kodols, bet kļuvuši par radošu un asprātīgu mūsdienu kultūras sastāvdaļu. Interesanti, ka šova oriģinālmūzikas albums “Audio” saņēmis prestižās Grammy balvas nomināciju.

No 15. novembra biļetes “Biļešu serviss” un www.bilesuserviss.lv tīklā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Blue Man Group Sv 22.09.2019 19:00 Arēna Rīga
Der zināt
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 Eur apmērā.

Bērnu (līdz 6 g.v.) biļete bez atsevišķas sēdvietas – 5 eiro!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 2 gadu vecumam neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~ 1,5 stundas
Ieeja pasākumā: stundu pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: 50% atlaide

Uz 22.septembra seansu plkst.15:00 iespējams iegādāties ģimenes biļetes ar atlaidi pieaugušo biļetēm, pievienojot grozam noteikto skaitu biļešu un ievadot attiecīgo kodu:
- 2 pieaugušo + 1 bērnu biļete vai 1 pieagušo + 2 bērnu biļetes - 10% atlaide ievadot kodu SAIME10
- 2 pieaugušo + 2 bērnu biļetes vai vairāk - 15% atlaide ievadot kodu SAIME15

Šļakatu (SPLASH) zona ir pirmās 4 sēdvietu rindas parterī vistuvāk skatuvei. Tā ir izrādes interaktīvākā zona. Izvēloties sēdvietu tajā, Jums tiks izsniegts pončo, lai aizsargātu apģērbu no šļakatām, jo mākslinieki strādā ar materiāliem, kuri var radīt šļakstus un atstāt traipus.

Ņemiet vērā - izrādē tiek izmantoti materiāli, kas izmazgājami, tomēr neiesakām apmeklētājiem šajās rindās vilkt apģērbu, kam nepieciešama ķīmiskā jeb sausā tīrīšana. Sēdvieta Šļakatu zonā nenozīmē, ka automātiski tiksiet apšļakstīts, taču katram gadījumam mēs nodrošināsim pončo.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019 TANGERINE DREAM / 16 steps - Random and Revision Tour 2019 Vidzemes koncertzāle Cēsis, Latvija 30.00 - 40.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt SARAH BRIGHTMAN 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour PopulārsPopulārsSARAH BRIGHTMAN 'HYMN: Sarah Brightman in Concert' World Tour Arēna Rīga, Latvija 30.20 - 151.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt MATT SIMONS. After The Landslide Tour MATT SIMONS. After The Landslide Tour Palladium Rīga, Latvija 19.00 - 69.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!