Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Viva Braslav Open Air (Вива Браслав)

Pk 26.07.2019 17:00 - Sv 28.07.2019 04:00
Браслав
8.50 - 60.00

26. – 27. jūlijā viena no lielākā Drivjatu ezera piekraste kļūs par baltkrievu Ibizu: kvalitatīva mūzika, skaisti cilvēki un neticama atmosfēra.

Jau ir zināms, ka 2019. gadā Viva Braslav Open Air varēs baudīt Tima Belorusskih, W&W, Ļapis-98 un T-Fest. Mākslinieku paziņošana turpinās, sekojiet līdzi jaunumiem  vivabraslav.by  un sociālajos tīklos https://vk.com/vivabraslav.real

https://www.instagram.com/vivabraslav.real/

Organizatori nolēma saglabāt divu dienu pasākuma formātu. Tāpat, kā pagaišgad, divu dienu garumā festivāla apmeklētājus gaida liela sporta, mūzikālā un izklaides programma.

Un vēl viena laba ziņa: kempinga darba laiks būs garāks, no 25. jūlija līdz 28. jūlijam.

Pagaišgad Viva Braslav Open Air apmeklēja vairāk nekā 23 tūkstoši apmeklētāju. Trijās muzikālajās skatuvēs uzstājās vairāk nekā 50 mākslinieku. Festivālam nav viena konkrēta muzikālā virziena, tāpēc apmeklētājiem tiek piedāvāta izvēles dažādība.

Vairāku gadu garumā uz galvenās festivāla skatuves uzstājās topa mākslinieki no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, EDM Dj no Nīderlandes, Ungārijas. Tostarp: Maks Barskih (Макс Барских), MOT, Ivans Dorns (Иван Дорн), ALEKSEEV, Scroodgee(Скруджи), Artjoms Pivovarovs (Артем Пивоваров), Stadiumx, Arston, CMC$, Jay Hardway, Dannic, Kill the Buzz, IOWA,Boombox, L’One, beZ bileta (Без билета), Zonderling, Swanky Tunes, Sergejs Bobunecs(Сергей Бобунец (ex. Smislovije gallucinacii).

Valsts galvenā muzikālā nedēļas nogale – pastāvīgā Braslavas open air devīze. Lielākais baltkrievu kempings, papildus skatuves, skaistuma konkurss, deju programma, ekstrēmo sporta veidu sacensības un meistarklases – un tas vēl nav viss, kas jūs sagaida jūlija pēdējās brīvdienās vienā no skaistākajām Baltkrievijas vietām.

Tirdzniecībā 3 biļešu kategorijas: Standarts, Kempings, VIP.

Biļetes kategorijā “Standarts” – divu dienu biļete vienai personai ar neierobežotu ieeju un izeju skaitu, piekļuve deju plačiem un visām festivāla zonām (izņemot VIP).

Biļetes kategorijā “Kempings” – biļete vienai personai (ne jaunākai par 18 gadiem, izņemot gadījumus vecāku vai aizbildņu pavadībā) ar piekļuves tiesībām  kempingā 25., 26., 27. un 28. jūlijā, tiesības uzstādīt telti ar izmēru ne lielāku par 3х2 m; kā arī piekļuve aprīkotajai zonai “Barbekjū” un sanitārajai zonai. Ieeja kempingā ir iespējama tikai kopā ar derīgām festivāla biļetēm.

Biļetes kategorijā "VIP" – divu dienu biļete vienai personai ar neierobežotu ieeju uz izeju skaitu, ieeja deju plačos un visās festivāla zonās, tai skaitā VIP zonā – deju placis paaukstinājumā pie galvenās skatuves.

Ieprieciniet sevi ar neaizmirstamām brīvdienām!

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Viva Braslav Open Air (Вива Браслав) Pk 26.07.2019 17:00 Браслав 8.50 - 60.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļete Standarts 2 dienas  - 17,30 €
Biļete VIP 2 dienas - 60 €
Biļete Kempings 4 dienas - 8,5 €
Norises vieta
Браслав
Браслав Baltkrievija
Organizators
Левол Групп ЧП
Левол Групп ЧП
ул.Красноармейская, 1 г. Браслав 211969 Витебская область