Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OLGA BUZOVA / ОЛЬГА БУЗОВА

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Olgas Buzovas lielais šovs pirmo reizi Arēnā Rīgā 22. decembrī
 
22. decembrī Olga Buzova pirmo reizi sniegs koncertu Arēnā Rīga, kura laikā izpildīs savus labākos hitus un uzstāsies ar jaunu deju un mūzikas šovu.
 
Olgu Buzovu zina visi. Viņas ampluā ir plašs – televīzijas seja, Instagram zvaigzne, aktrise, modele, dziedātāja. Olga, bez šaubām, ir viena no populārākajām mediju personām šodien. Buzova – tas ir parastas meitenes veiksmes stāsts. Neticamā darbspēja un nesatricināmā ticība sev noveda pie tā, ka Olga šodien ir pazīstama ārpus savas valsts robežām, pulcē miljoniem cilvēku stadionos un pie televizoru ekrāniem un pelna vairāk nekā daudzi citi mākslinieki un pazīstami uzņēmēji.
 
Interesanti ir arī tas, ka viņas personība neatstāj vienaldzīgu nevienu. Nīdējiem par spīti un pielūdzējiem par prieku Olga attīstās un lieliem soļiem dodas pretī vēl nebijušai veiksmei. Mūzikas skatuve – jauns vijums viņas daiļradē. Savu koncertu laikā, kas Krievijā tiek pārliecinoši iepriekš izpārdoti, Olga Buzova ne tikai dzied, bet arī sniedz iespaidīgu deju uzvedumu labāko mūsdienu dejotāju pavadībā.
 
22. decembrī, gaidot ziemas saulgriežus, Olga Buzova dāvās rīdziniekiem un Latvijas galvaspilsētas viesiem izklaidējošu vakaru – lielu koncertu un spilgtu deju šovu. Mūsdienu horeogrāfija, gaismu specefekti, labākā deju mūzika un neizsīkstošā Buzovas enerģija Arēnā Rīga 22. decembrī.
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot