Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Izklaides kuģis Rīgas Pērle

Se 31.08.2019 22:00 - Pi 11.11.2019 21:00
10.00 - 25.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Radio MIX FM 102,7 deju mūzikas sezonas atklāšana uz kuģa-restorāna RĪGAS PĒRLE
 
Aicinām uz deju mūzikas sezona s atklāšanas pasākumu "Radio MIX FM 102.7 diskotēka" 8. jūnijā plkst. 19.00  uz kuģa-restorāna RĪGAS PĒRLE.
 
Jūs sagaida neaizmirstams 3 stundu kruīzs pa Daugavu, deju hīti, spēles un konkursi iemīļoto Mix FM dīdžeju vadībā. Jūs varēsiet izbaudīt svaigu gaisu, apbrīnojami skaistu saulrietu ar neatkārtojamo Vecrīgas panorāmu, uzkodas, dzērienus, īpašo šovprogrammu un dejas visa vakarā garumā!
 
Gaidīsim jūs 8. jūnijā!
Iekāpšana no 18.30.  
Kruīzs pa Daugavu - 19.00-22.00.  
Vakara noslēgums 23.00.  
 
Kuģis-restorāns RĪGAS PĒRLE vienlaikus var uzņemt līdz pat 150 viesiem. Jums būs pieejami 2 bāri, kā arī restorāns ar daudzveidīgu šefpavāra īpaši izstrādātu ēdienkarti. Jūsu izvēlei piedāvājam sēdvietas restorānā vai uz atklātā klāja.
 
Ceram ar Jums tikties arī turpmāk uz kuģa - restorāna muzikālajos sestdienu vakaros “Mix On The Water”, kuros Jūs sagaidīs lieliska atpūta un kruīzs pa Daugavu, tematiskie vakari, kas veltīti kādai populārai mūzikai no dažādām valstīm un dažādiem stiliem.
 
Uz tikšanos pirmajā MIX FM 102.7 deju mūzikas vakarā uz RĪGAS PĒRLE klāja!
 
Papildu informācija:
 Portālā www.MixNews.lv
Facebook @MixMediaGroupLV
 
Mājas lapā www.RigasPerle.lv
Facebook @RigasPerle
Uzmanību! Kruīzs var nenotikt nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens. Laika apstākļu dēļ pasākums var notikt  bez brauciena pa Daugavu.
 
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Atmaksa ATCELTS - MIX FM 102,7 deju mūzikas nakts uz RĪGAS PĒRLE klāja AtmaksaAtmaksaATCELTS - MIX FM 102,7 deju mūzikas nakts uz RĪGAS PĒRLE klāja - Kuģis `Rīgas Pērle`, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Skaņu pērle. Vakariņas dzīvās mūzikas atmosfērā Skaņu pērle. Vakariņas dzīvās mūzikas atmosfērā Kuģis `Rīgas Pērle`, Latvija 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot