Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Festivāls Botānika. Indie-Pop grupas OQJAV koncerts / Фестиваль Botanika. Концерт indie-pop группы OQJAV

Ce 05.12.2019 20:00
K.K. fon Stricka villa
29.00 - 35.00
2019.gada 5.decembrī K.K. fon Stricka villā (Aristida Briāna iela 9, Rīga) pirmo reizi Rīgā uzstāsies Maskavas indie grupa OQJAV (Okudžav). Programmā: ilgi gaidītie hiti un kompozīcijas no jaunā albuma “Kegelban”.
 
OQJAV – tas ir juteklisks indie pops ar modernām dejām, klavieru nostaļģiju un lielisku liriku.
 
Grupas sastāvs:
Vadiks Koroļovs — teksti, mūzika un balss
Jaroslavs Timofejevs — mūzika, klavieres
Dmitrijs Šugaikins — skaņa, pogas, bass
 
Maskavas indie grupa OQJAV radās 2013.gadā, šajā laikā tā ir ieguvusi svarīgas prēmijas un to nominācijas (MTV Europe Music Awards, Jagermeister Indie Awards, Artēmija Troicka “Stepes vilks”), pārdzīvojusi sastāva maiņu un ierakstījusi trīs dažādu albumu, kuriem Krievijas mediji pievērsa lielu uzmanību.
 
Šodien OQJAV — tas ir dziesminieks Vadiks Koroļevs, basists un elektroinstrumentālists  Dmitrijs Šugaikins un akadēmiski izglītots pianists Jaroslavs Timofejevs. Viņi raksta dziesmas – stāstus, spilgtus skaņas attēlus, kas ir piepildīti ar klusu nevainību un dzīves pieredzi.
 
OQJAV ir viegli saistīt ar krievvalodīgās dziesmu mūzikas 2010. gadu jauno vilni, nosacīti  intelektuālu indie popu, taču viņi izprot un jūt stilu kā metodi, bet ne pašmērķi. Viņu dziesmās var sastapt gan noslīpētu sintīpopu, kas ir veidots pēc rietumu lekāliem, gan XX gs. Inteliģentās estrādes nostalģiskās skaņas, gan aktuālo elektroniku, kas miksēta ar rečitatīviem un alūzijām par BG, taču šis dažādo skaņu kaleidoskops ir pārdomāts un izveidots tā, ka nekad nekļūst par tīšu eklektiku.
 
Teju intīma izpratne par detaļām ir atrodama arī OQJAV tekstos — taktiskas un seksuālas dziesmas par mīlestību ir acīmredzams viņu jājamzirdziņš, taču viņi tikpat precīzi apraksta gadījumus, vietas un situācijas. OQJAV— juteklisks indie pops ar modernām dejām, klaviermūzikas nostalģiju un īpašu intonāciju.
 
 OQJAV ir īpašs humors — absurds, maigs un uzmanīgs pret vārdiem, precīzi žesti un intonācijas, skaistums it visā. Veidojas viegls, smalks un skaists muzikālais audums, kas, šķiet, būs saprotams arī rietumu klausītājam. Tādēļ, ka vispār jau “Okudžav” skan tikpat spēcīgi kā britu indie popa skatuves zvaigznes The XX vai Metronomy.
 
PAR FESTIVĀLU BOTĀNIKA
 
Nosaukums “Botānika” ataino organizatoru vēlmi rūpīgi atlasīt muzikālos un citus radošos materiālus. Festivāla mērķis – atvest uz Rīgu “svaigus” projektus, atklāt jaunus māksliniekus, papildināt pilsētas kultūras dzīvi ar jaunu formātu, veicināt starpkultūru sakarus. Organizatori sapņo par īpašu vidi, kurā līdzīgi domājošie jūtas komfortabli un valda pozitīva, radoša atmosfēra.
 
Botānika line-up jau ir jauno un talantīgo plejāde: grupa AloeVera, dziedātāja Žeņa Ļubiča, dziedātāja Varvara Vizbora, indie rock grupa Sansara, retro kolektīvs VIA Tatjana.
 
Festivāla Botānika autori un organizatori: mārketinga aģentūra PR LINIJA.
 
Lapa sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/botanikafestival/
Lapa sociālajā tīklā Instagram: https://www.instagram.com/botanikafestival/
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Festivāls Botānika. Indie-Pop grupas OQJAV koncerts / Фестиваль Botanika. Концерт indie-pop группы OQJAV Ce 05.12.2019 20:00 K.K. fon Stricka villa 29.00 - 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja:  līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Norises vieta
K.K. fon Stricka villa
Aristida Briāna iela 9 Rīga Latvija
Organizators
PR LINIJA,SIA
PR LINIJA,SIA
Strēlnieku 3-3 LV-1010 Rīga