Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tuvi cilvēki. Komēdija/ Близкие люди

Ce 29.08.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
16.00 - 68.00
Tuvi cilvēki
 
29. augustā Kongresu namā Rīgā tiks uzvesta labsirdīgākā un jautrākā šīsvasaras komēdija. Galvenajās lomās – izcilie skatuves mākslinieki Ludmila Artemjeva un Nikolajs Dobriņins. Trīs gadu laikā komēdija “Tuvi cilvēki” ar milzu panākumiem, pārpildītās zālēs ir demonstrēta jau vairāk nekā trīssimt reizes desmit valstīs. Beidzot fantastiski pieprasītās izrādes pirmizrāde notiks arī Latvijā! Darbība notiek viesnīcas numurā Sanktpēterburgas centrā. Divi cēlieni – divi absolūti atšķirīgi amizanti stāsti par dzīvi, par mīlestību, par vīrieša un sievietes attiecībām, par nodevību un laimes meklējumiem. Izrādi pārpilda dejas un dziesmas, skan neatdarināmā Frenka Sinatras balss. Izrādē nav ne kripatiņas vulgaritātes, rupjību, cinisma, toties papilnam smalka humora, ironijas un groteskas...
Biļetes uz teātra izrādi “Tuvi cilvēki” kļūs par lielisku dāvanu draugiem un tuviniekiem – viņi gūs lielu pozitīvas enerģijas lādiņu un milzīgu prieku par valdzinošo tēlojumu. Neaizmirstama divas stundas ilga atpūta un humors iemīļotu aktieru sabiedrībā!
 
Ludmilas Artemjevas varone vienā no dialogiem iesaucas: “Vakars bez svētulīguma un liekulības!” Šī frāze lieliski ataino izrādes “Tuvi cilvēki” būtību!
 
Skatītāji, kam palaimējies noskatīties šos teātra mākslas svētkus, raksta sajūsminātas atsauksmes un lūdz vēlreiz atkārtot viesizrādes viņu pilsētā!
 
Asprātīgi joki, kas ātri vien pārvēršas par citātiem, harizmātiskie un ekscentriskie Ludmila Artemjeva un Nikolajs Dobriņins notekti dāvās šajā vakarā neaizmirstamu un spilgtu izklaidi.
 
Izrādes režisors ir ALEKSEJS KIRJUŠČENKO, kura radošajā bagāžā ir liels skaits skatītāju iemīļotu projektu. To vidū ir seriāli “Starp mums, meitenēm”, “Tautas kalps”, “Mana mīļā aukle”, “Kurš mājās ir saimnieks”, “Voroņini”, “Mitjaja stāstiņi”, sekmīgi iestudējumi labākajos Maskavas teātros!
 
Jau pirmajos izrādes “Tuvi cilvēki” mirkļos publika sveic iemīļoto mākslinieku iznākšanu uz skatuves ar vētrainām ovācijām. Aplausi bieži atskan arī izrādes gaitā, skatītāji silti un atsaucīgi reaģē uz aktuāliem jokiem, smalko ironiju un sarkasmu!
 
Ilgums – 2 stundas 10 minūtes ar starpbrīdi, 16+
Informācijas tālrunis: 22320895 un 28147850.
Tiksimies teātrī!
 
LOMĀS:
LUDMILA ARTEMJEVA 18 gadus – teātra “Ļenkom” aktrise. Vairāk nekā 100 lomas kino, tostarp arī seriālos “Radu būšana”, “Starp mums, meitenēm. Turpinājums”, “Taksiste”.
NIKOLAJS DOBRIŅINS Strādājis Romāna Viktjuka teātrī un “Satirikonā”. Vairāk nekā 100 lomas kino, tostarp arī seriālos “Radu būšana”, “Jaunatnes līga”, “Māja ar lilijām”.
ANASTASIJA BORISOVA 2008. gadā absolvējusi Valsts Teātra mākslas institūtu (Sergeja Prohanova meistardarbnīca). “Teatr Luni” aktrise. Vairāk nekā 20 lomas kino (“Gluhar”, “Šeit kāds ir”).

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tuvi cilvēki. Komēdija/ Близкие люди Ce 29.08.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 16.00 - 68.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Skolēniem, pilna laika studentiem, pensionāriem un skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa)biļetes pieejamas ar 20% atlaidi! – pie ieejas būs jāuzrāda apliecība.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Norises vieta
Rīgas Kongresu nams
Krišjāņa Valdemāra iela 5 Rīga Latvija
Organizators
SIRANO, SIA
Hipokrāta iela 13-44 Rīga LV-1035 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Fjodors Dobronravovs / Вечер с Фёдором Добронравовым Fjodors Dobronravovs / Вечер с Фёдором Добронравовым Rīgas Kongresu nams, Latvija 25.60 - 70.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!