Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

The Music of ABBA / Arrival from Sweden

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Rīgā uzstāsies pasaulē populārākais ABBA šovs
 
Vecgada priekšvakarā, 29.decembrī, pulksten 19.00 Arēnu Rīga pieskandinās pasaulē populārākais leģendārās grupas ABBA šovs “The Music of ABBA”.
 
Kādā intervijā Bjerns Ulveuss (Björn Ulvaeus) apgalvoja, ka ABBA nekad vairs neapvienosies, lai dotos koncerttūrē: „Ne par miljardu, ne par diviem! Nauda nav tas iemesls! Mēs vēlētos, lai  mūzikas cienītājiem mēs paliktu atmiņā tādi, kādi bijām – jauni, krāšņi, pilni enerģijas un ambīciju.”
 
Kā zināms, grupa joprojām tur doto solījumu. Tai pat laikā “The Music of ABBA” sniedz lielisku iespēju piedzīvot visu vēlreiz!
Pateicoties grupas ARRIVAL From Sweden un ABBA oriģinālo koncertmūziķu kopdarbam, tapis šovs, kurā klausītāji tiek aizvesti atpakaļ septiņdesmitajos. Autentiski kostīmi, deju kustības un pareizās harmonijas ir sastapušās, lai radītu nevainojamu koncertu. Grupas priekšnesumi un skatuves tēli ir tik tuvi oriģinālam, ka grūti pamanīt atšķirību. Šo sajūtu noteikti papildina oriģinālo ABBA koncertmūziķu iesaistīšana. Rīgas koncertā basa partijas spēlēs Maiks Vatsons (Mike Watson), kurš piedalījies varāku ABBA albumu ierakstos un turnejās. Viņš arī izmantots par Napoleona modeli, kas attēlots uz albuma “Waterloo” vāka.
 
Grupa ARRIVAL From Sweden dibināta pēc Vikijas Zeterbergas (Vicky Zetterberg) iniciatīvas 1995.gadā, Gēteborgā, Zviedrijā. Tā ātri iekaroja klausītāju sirdis un kļuva par vienu no pasaulē populārākajām un pārdotākajām ABBA vizuālā tēla un mūzikas atdarinātājgrupām. Kopš grupas dibināšanas 1995.gadā, tā apceļojusi vairāk nekā 60 valstis sniedzot simtiem koncertu, piedalījusies dažādos televīzijas un radio raidījumos. Tāpat sadarbojusies ar gandrīz 60 pasaules simfoniskajiem orķestriem, starp kuriem izceļami Sanfrancisko,  Bostonas, Dalasas, Hjūstonas un Atlantas mūziķi.    

Šai grupai vienīgajiem pieder tiesības atspoguļot ABBA mākslinieku oriģinālo izskatu, strādājot kopā ar dizaineru Ovi Sandstrēmu (Owe Sandström), kas ir veidojis un kam pieder visi ABBA skatuves tērpi.

Pat vēl vairāk - ARRIVAL From Sweden ir vienīgā grupa, kas saņēmusi nekad neizdotas ABBA dziesmas „Just A Notion” ieskaņošanas atļauju tieši no tās radītājiem – Bjerna un Benija!
 
Koncerta laikā dzirdēsiet visus populārākos ABBA hitus: Dancing Queen, Mamma Mia, Does Your Mother Know, Take A Chance, SOS, The Winner Takes It All, Super Trouper, Money Money Money, Waterloo, Honey Honey, Fernando, Chiquitita, Knowing Me Knowing You, Thank You For The Music, Lay All Your Love On Me, Gimme Gimme Gimme un protams Happy New Year.
 
Ar šo šovu jūs pietuvināsieties grupai ABBA tik tuvu, cik vien tas iespējams!
 
Biļetes no 25.septembra visās “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv
To cena, sākot no €19.

Vairāk informācijas: http://www.themusicofabba.com/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot