Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Insomnia: Sākums. Rīgas A Cappella festivāls 2019

Se 19.10.2019 19:00
Palladium Rīga
15.00
19. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Palladium” norisināsies Rīgas A Cappella festivāla kulminācijas koncerts “Insomnia: Sākums”. Ar lielisku mākslinieku dalību un īpaši veidotu programmu, koncerts piedāvās jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā.
 
Koncerta galvenie mākslinieki ir jaunības enerģijas pilnā jaunā vokālā grupa “INSOMNIA”. Grupa sevi piesaka ar daudzveidīgu programmu – “Insomnia: Sākums”.  Koncertprogrammā dzirdamas pazīstamas gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas unikālās džeza, popa un gospeļa aranžijās.  
 
“Un ja nu mēs teiktu, ka šis ir tikai sākums...” /INSOMNIA/
 
Vokālā grupa INSOMNIA ir jaunības enerģijas lādiņš, kas sevī ietver desmit jaunus, talantīgus, mūziku mīlošus cilvēkus, kas caur a cappella un citiem mūzikas žanriem spēj izveidot, ko unikālu un nebijušu.Sastāva nosaukums “INSOMNIA” angliski nozīmē “Bezmiegs”. Šis nosaukums sevī ietver spēku un enerģiju, ko grupa dod saviem klausītājiem.
Jaunības spars un mērķtiecīgums, sastāvam ir ļāvis pārliecinoši sevi pieteikt starptautiskajā apritē, iegūstot otro vietu vienā no pasaules vadošajiem a cappella konkursiem - “Moscow Spring A Cappella Festival 2019”. 7. augustā, koncertā “Trīs Raimondi & Insomnia” grupai bija godpilna iespēja koncertēt kopā ar maestro Raimondu Paulu.
 
Rīgas A Cappella festivāls no 16. līdz 20. oktobrim piedāvās klātienē baudīt unikālu pasaules mākslinieku un jaunu mūzikas talantu sniegumu. Festivāls savā programmā izcels a cappella žanra daudzveidību, koncertos piedāvājot dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā.
Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pasaules slaveni mākslinieki – „The Real Group”, “The Swingles”, “Voces8” u.c., kā arī labākie Latvijas vokālie ansambļi un kori. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.
 

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Insomnia: Sākums. Rīgas A Cappella festivāls 2019 Se 19.10.2019 19:00 Palladium Rīga 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 5 LV-1050 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Festivāla biļete. Rīgas A Cappella festivāls 2019 PopulārsPopulārsFestivāla biļete. Rīgas A Cappella festivāls 2019 - Dažādas norises vietas, Latvija 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Didgori. Rīgas A Cappella festivāls 2019 PopulārsPopulārsDidgori. Rīgas A Cappella festivāls 2019 Rīgas Lutera baznīca, Latvija 15.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Ārijs Šķepasts. Rīgas A Cappella festivāls 2019 PopulārsPopulārsĀrijs Šķepasts. Rīgas A Cappella festivāls 2019 Mazā Ģilde, Latvija 10.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!