Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JONY / ELMAN / ANDRO

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
To noteikti nedrīkst palaist garām!
28. februārī koncert hallē Studio 69 pirmo reizi Latvijā uzstāsies artisti  mūzikas leibla RAAVA Music: JONY, ELMAN, ANDRO.
Artisti jau ir labāko topu augšējās līnijas Apple Music un VK.com, Katra viņu dziesma ir kā jaunais vilnis kuru klausītāji var izbaudīt, kas pierāda artistu popularitāti un aktualitāti.
JONY ir populārs romantisko hītu veidotājs. Viņa dziesma " Аллея " pārsteidza visus, kas to vismaz vienu reizi dzirdēja, un dziesmas videoklips savāca vairāk nekā 27 miljonus skatījumu YouTube. Mākslinieka solo albums “ Список твоих мыслей” pirmajās dienās iekrita Apple Music topu pirmajās rindās un paliek tur līdz šim laikam. Kā arī būs dzirdama dziesma “ Лали”, kura jau  spēlē miljonu galvās.
ELMAN ir artists, kura popularitāte aug ikdienas ar lielu ātrumu. Viņa populārākie singli: “ Кроссы”, “ Мой океан”, “ Спаси меня”, “ Антигерой” ir iekļauti labāko mūzikas atskaņošanas sarakstos, un hīts “ Адреналин” uzvar auditorijas mīlestību.
ANDRO ir jauns artists, taču katru dienu viņš gūst arvien lielāku popularitāti - viens no romantiskākajiem popmūziķiem. Tieši viņa jaunā dziesma, kura jau ir hīts “ Инопланетянин”, iedeva viņam tūkstošus fanus, kuram viņš, savukārt, aktīvi gatavo daudz lieliskas dziesmas.
Nāciet piedalīties neticamā pasākumā arī Jūs! Koncerta sākums plk.21:00, Concert Hall  69, Tērbatas ielā 73, Rīgā.
Galdu rezervācija un informācija pa tālruni +37127274029
 

Vairāk informācijas: http://bestshowevents.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot