Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemassvētkus koncerts sveču gaismā. Mūzika no kinofilmām / Рождественский концерт при свечах. Музыка кино

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Ziemassvētkus koncerts sveču gaismā. Mūzika no kinofilmām. Sv. Jāņa baznīcā svinīgu svētku sajūtu un noslēpumainu pustumsu radīs simtiem sveču un koši greznota eglīte. Koncertprogrammā skanēs populāri un iemīļoti mūzikas skaņdarbi, kas visiem pazīstami no Eiropas un Krievijas kino filmām.

Jūs dzirdēsiet neaizmirstamus filmu mūzikas šedevrus: Džona Viljamssa melodiju no filmas “Šindlera saraksts”, Georgija Sviridova muzikālās ilustrācijas filmai “Putenis”, Jevgēņija Doga populārāko “Valsi” no filmas “Mans piemīlīgais, maigais zvērs”, neaizmirstamo Ennio Morikones melodiju “Gabriēla oboja” no filmas "Misija", kā arī argentīniešu komponista Astora Pjacolla mūžīgos šedevrus. Programmā ir iekļautas ikviena iecienītās dziesmas no filmām, kuras izturējušas laika pārbaudi un mūžīgi palikušas cilvēku atmiņā. Tos atskaņos  Latvijas Operas Teātra simfoniskā orķestra solists Gidons Grīnbergs (vijole) un P. Čaikovska Maskavas Valsts konservatorijas absolventi - Irina Viļegžaņina (čells) un Jeļena Privalova (ērģeles).
 
Dž. Uiljams (1932) Tēma no filmas «Šindlera saraksts» D. Šostakovičs (1906-1975) Romance no filmas "Dundurs"
A. Petrovs (1930-2006) Valsis no filmas "Sargies, auto!"
A. Ribņikovs (1945) Galvenā tēma no filmas "Tas pats Minhauzens"
T. Albinoni (1671-1751) “Adagio” no filmas „Ļoti īpaša sieviete“ A. Pjacola (1921-1992) Ave Maria E. Morikone (1928) Tēma no filmas „Misija“ G. Svirīdovs (1915-1998) Valsis un Romance no filmas «Putenis» E. Doga (1937) Vasis no filmas «Mans mīlīgais un maigs zvērs» Un ziemassvētkus dziesmas
 
Vairāk informācijas:   http://www.o-koncert.lv

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/privalova.epshtein

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot