Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SOUND MYSTERY. For The Soul. Muzikāls ceļojums ar Alīciju un Ričardu Eiliakas (Lietuva)

Pk 07.02.2020 19:00
Spīķeru koncertzāle
20.00 - 25.00
SOUND MYSTERY. For the Soul. Muzikāls ceļojums
 
7.februārī plkst.19.00 Spīķeru koncertzālē
 
Mēs esam nokļuvuši  vietā,
Kur viss ir mūzika.
Nesaki ne vārda.
Atver durvis uz savu sirdi,
Un ļauj garam lidot brīvi.
 
Rumi
 
Skaņas mistērijas  Sound Mystery  izpildījumā ir vairāk kā vienkārši koncerti. Spēlējot Gongus un citus arhaiskus instrumentus daudzu gadu garumā, eksperimentējot ar skaņu, spontāno improvizāciju un intuitīvu dziedāšanu, Gongu meistari ir atraduši savu Ceļu, savu unikālu stilu un skanējumu, piepildījuši savus skaņu ceļojumus ar neparastām skaņām un liriku. Radot dziļi meditatīvu telpu, viņi aicina dalībniekus līdzi Ceļojumā caur pasaulēm, uz Sirds telpu un noslēpumaino Visumu. Maigi pieskaroties jūtīgākajām dvēseles stīgām, viņu mūzika aizkustina Sirdis.
 
Koncertā skanēs unikāls 155 cm izmēra Mother Cosmo Gongs, spēcīgi 125 cm izmēra stihiju Gongi, kristāla dziedošie trauki, peruāņu šamaņu svilpes, brīnumaina kalnu ganu virstoņu flauta, virstoņu flautas, zvaniņi, šamaņu bungas un mūsdienīgās RAV bungas. Skaņu ceļojumu papildinās vokāls, elektriskās ģitāras kosmiskās skaņas un klavieru maigās harmonijas, kas brīnumaini savijas ar eksotiskiem vibrāciju instrumentu skaņām un piešķir jaunu skanējumu meditatīvai mūzikai.

Koncertu- mistēriju uzburs Alicija un Ričards Eiliakas – zināmi gongu meistari, skaņas terapeiti, semināru un meistardarbīcu vadītāji, skaņas terapijas pirmsācēji Baltijā. Vada gongu peldes seansus, Visuma mistēriju skaņas koncertus, meditācijas, terapeitiskas un radošās meistardarbnīcas, psiholoģijas studijas “Māksla būt” (www.menasbuti.lt) un retrītu centra Dragonfly Land  izveidotāji.
 
Pāris muzicē uz neskaitāmiem arhaiskiem un moderniem instrumentiem, intuitīvi veidojot meditatīvu un relaksējošu mūziku, ko slavenais gongu meistars Dons Konro (Don Conreaux) sauc par brīvas dvēseles džezu (free spirit jazz). Viņi tic, ka iekšējā radītāja atvēršana ir tas varenais transformējošais spēks, kas ne tikai attīsta radošo potenciālu, bet arī vada mūs, ārstē un iedvesmo dzīvei.

Uz skatuves pievienosies arī pāra dēli Lūkass, kas no agras jaunības spēlē rokgrupā, bet šeit koncertā meditācijā viņš izvilina no ģitāras neparastas, kosmiskas skaņas un talantīgais Bartošs, kas komponē neparastu mūziku un ir autors vairākām Sound Mystery dziesmām. Viņš spēlē uz klavierēm, sintezatora, ģitātas, kombinējot dzīvo skaņu ar elektroniskajiem specefektiem.  

“Sakrālā skaņa ir kā transpersonības skolotājs, kas paplašina mūsu apziņu. Iegremdēšanās holistiskajās gonga skaņās ir gan dziļa reklaksācija, gan terapija un meditācija. Tas ir ceļojums, kura laikā ļaujam Visuma skaņai aiznest sevi savas dvēseles noslēpumu dziļumos... Instrumentu skaņas Mistērijā, burtiski spēlē uz smalkajām dziļi mūsos esošajām stīgām, kā kaleidoskopā maina emocijas, jūtas, stāvokli, domas un tēlus. Un tas viss, lai nonāktu sevī tajā vietā, kur rodam Klusumu...”
 
Biļetes Biļešu servisa kasēs.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SOUND MYSTERY. For The Soul. Muzikāls ceļojums ar Alīciju un Ričardu Eiliakas (Lietuva) Pk 07.02.2020 19:00 Spīķeru koncertzāle 20.00 - 25.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:15
 
Norises vieta
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Gruzīnu etnodžeza dīva NINO KATAMADZE & BAND. 20 gadi mūzikā Gruzīnu etnodžeza dīva NINO KATAMADZE & BAND. 20 gadi mūzikā Rīgas Kongresu nams, Latvija 21.00 - 70.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt DOMINIC MILLER & Band. Absinthe DOMINIC MILLER & Band. Absinthe Lielā Ģilde, Latvija 18.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Boriss Grebenščikovs & grupa Akvarium Boriss Grebenščikovs & grupa Akvarium Rīgas Kongresu nams, Latvija 30.00 - 85.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!