Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

HAUSER

Tr 22.04.2020 20:00
Saku Suurhall
35.90 - 200.90
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Stjepans Hausers no čellistu dueta “2cellos” 22.aprīlī uzstāsies Tallinā
 
Pēc izpārdotiem koncertiem arēnās visā pasaulē apvienības “2cellos” sastāvā, Stjepans Hausers, pazīstams vienkārši kā HAUSER, atgriežas pie savām klasiskajām saknēm, lai 2020.gada pavasarī  visā Eiropā uzstātos pilnā simfoniskā orķestra pavadījumā. Vienīgais viņa koncerts Baltijā izskanēs 22.aprīlī, Saku Arēnā, Tallinā.
 
Biļetes iepriekšpārdošanā būs pieejamas no piektdienas, 18.oktobra, plkst. 12.00 visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un tiešsaistē www.bilesuserviss.lv
 
“2cellos” priekšnesumi vienmēr bijuši ļoti veiksmīgi, un tagad viens no dueta dalīniekiem, HAUSER, dodas Eiropas soloturnejā, kuras ietvaros uzstāsies kopā ar simfonisko orķestri. Šīs programma pirmatskaņojums notika Zagrebā kopā ar Zagrebas filharmonisko orķestri, un daudziem tas tik ļoti paticis, ka kļuvis par fenomenu Youtube vietnē. Piemēram kompozīcija Albinioni’s Adagio skatīta vairāk nekā 40 miljonus reižu.
 
Eiropas prestižāko koncertzāļu apmeklētājiem būs unikāla iespēja izbaudīt HAUSERam raksturīgo kaislīgo un dinamisko stilu, ar kādu viņš pārveido klasiskās kompozīcijas. Šie koncerti atspoguļos viņa nesavtīgo mīlestību pret mūziku, ko vēl vairāk papildinās 2020.gadā klajā nākošais klasiskās mūzikas albums.
 
“Manas dzīves un karjeras laikā noteiktas klasiskās kompozīcijas kļuvušas sirdij īpaši tuvas. Skaņdarbi, kas ietver īpašu drāmu, aizkustinošu melodiju, dziļu romantismu. Tagad man ir iespēja dažus no šiem skaņdarbiem nospēlēt kopā ar simfonisko orķestri un dalīties savā kaislībā pret šo mūziku, un tieši tādā veidā, kā vienmēr esmu to iztēlojies.”
 
HAUSER vienīgais koncerts Baltijas valstīs norisināsies 22.aprīlī Saku Arēnā, Tallinā.
 
Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas no piektdienas, 18.oktobra, plkst. 12.00 visās “Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un tiešsaistē www.bilesuserviss.lv .
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
HAUSER Tr 22.04.2020 20:00 Saku Suurhall 35.90 - 200.90
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
* KATRAI BIĻETEI TIEK PIEMĒROTA SAKU SUURHALL SERVISA MAKSA 0,90 EUR APMĒRĀ.
 
VIP biļete iekļauj: ieejas biļeti pasākumā, meet&greet, parakstītu fotogrāfiju, laminēta VIP kartiņa ap kaklu apliekamā siksniņā.

Bezmaksas ieeja:  līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 
Norises vieta
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Igaunija
Organizators
L Tips Agency SIA
Bruņinieku iela 93 - 4, Riga LV-1009 .
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Yes / The Album Series Tour 2020 ĀrzemesĀrzemesYes / The Album Series Tour 2020 Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Igaunija 49.90 - 79.90
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!