logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Bērnu radošās darbnīcas Zuzeum

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Bērnu radošās darbnīcas
 
Zuzeum aicina uz bērnu mākslas darbnīcām, dažādu vecumu bērniem. Nodarbības norisināsies pedagoga vadībā. Katru svētdienu nodarbības tematika mainīsies.
 

CILVĒKS

Pienācis laiks izmantot spilgtākās krāsas no paletes, jo ir taču vasara! 12 dažādās nodarbībās un tehnikās visas vasaras garumā pētīsim tādas tēmas kā: cilvēks, daba un pilsēta.

Jūnijā pievērsīsimies cilvēka figūrai, kas mākslā parādās jau tūkstošiem gadu. Gadsimtu gaitā cilvēka figūra izmantota, lai stāstītu stāstus vai paustu uzskatus. Mākslā dominē senajā Vidusjūras reģionā attīstījušās Ēģiptes, Grieķijas un Romas kultūras, kas mākslu izmantoja ne tikai skaistuma, bet arī varas attiecību attēlošanai. Uz monētām tika atveidoti valdnieku portreti, un sabiedriskās vietās uzstādītas nozīmīgu cilvēku skulptūras.

Biļetes & informācija

Nodarbības biļete derīga vienam bērnam un vienam vecākam vai pavadonim. Vecāki nodarbības laikā aicināti uzkavēties Zuzeum kafejnīcā vai apmeklēt izstādi bez papildus maksas. Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas. Vietu skaits ir ierobežots.
Bērniem līdz 13 gadu vecumam ieeja tikai vecāka vai aizbildņa pavadībā. Lūdzam ierasties piemērotā apģērbā, lai nodotos īstam gleznošanas priekam. Noderēs zeķes vai maiņas apavi. 

Nodarbības ilgums – 1 stunda
Valoda: latviešu / krievu / angļu 
*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai Zuzeum mārketinga vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.
Vēlaties nosvinēt dzimšanas dienu vai rīkot privāto pasākumu bērniem? Sazinieties ar mums: kids@zuzeum.com

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot