Asking Alexandria. See whats on the inside world tour 2023
Ot 27.06.2023 20:00
Palladium Rīga
Sveicināti!
Ar nožēlu informējam, ka Asking Alexandria Rīgas koncerts atzīstams par pilnībā atceltu. Tai pat laikā grupas menedžments sola, ka tiklīdz būs skaidrība par jauniem koncertplāniem, Rīga sarakstā tiks iekļauta prioritārā secībā.
Atgādinām, ka 27.jūnijā Palladium koncertzālē paredzēto Asking Alexandria koncertu nācās atcelt grupas bundzinieka Džeimsa Kassela kājas savainojuma dēļ. Novēlam Džeimsam ātru atveseļošanos!
Lai saņemtu atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm jums līdz 21.jūlijam jāaizpilda anketa (ŠEIT ) un jānosūta mums uz tickets@ltips.lv. Naudas atmaksa tiks veikta līdz 11.augustam.
Paldies par sapratni un pacietību.
Jūsu "L Tips Agency"
Sveicināti!
Ar skumjām paziņojam, ka grupas dalībnieka traumas dēļ tiek atcelts šodienas Asking Alexandria Rīgas koncerts. Mēs darīsim visu iespējamo, lai kopā ar grupu vienotos par jaunu koncerta datumu, un tuvākajās dienās informēsim par to, vai mums tas ir izdevies.
Ar skumjām paziņojam, ka grupas dalībnieka traumas dēļ tiek atcelts šodienas Asking Alexandria Rīgas koncerts. Mēs darīsim visu iespējamo, lai kopā ar grupu vienotos par jaunu koncerta datumu, un tuvākajās dienās informēsim par to, vai mums tas ir izdevies.
Grupa nākusi klajā ar šādu paziņojumu par grupas bundzinieka Džeimsa Kassela veselības stāvokli:
"After seeing another specialist here in Estonia it has been advised that James rests his broken foot. Playing drums is just not an option for him at this current time.
With that being said we have been given no choice but to cancel the rest of this European tour.
Our main concern now is getting James back on his feet and playing drums again without causing any long term damage in the process.
Again, we want to thank all of you for your love, support and understanding during this trying time. Delivering this kind of news is never easy so it really does mean the world us.
Danny, Ben, James, Sam and Cam".
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni.
L Tips Agency
__________________________________________________________________________________________________________________
Šovasar Rīgā pirmo reizi uzstāsies britu rokgrupa “Asking Alexandria”
27. jūnijā sava jaunākā albumu “See What’s on the Inside” tūres ietvaros roka kvintets “Asking Alexandria” uzstāsies Palladium zālē. Tā būs pirmā reize, kad apvienība viesosies Baltijā.
Biļetes visā "Biļešu serviss" (www.bilesuserviss.lv) tīklā no 27.janvāra, plkst. 12.00.
Grupas pašreizējais galvenais ģitārists un bekvokālists Bens Brūss sāka strādāt pie “Asking Alexandria” mūzikas 2006. gadā, un laika gaitā viņi izveidojuši tādu rokmūzikas pasauli, kādu vēlējušies to redzēt. Apvienotajā Karalistē bāzētā rokgrupa savu pirmo albumu “Stand Up and Scream” izdeva 2009. gadā, kam turpmāko 13 gadu laikā sekoja vēl septiņi.
Grupas muzikālais stils ir daudzšķautnains, taču pārsvarā tiek pieskaitīts pie tādiem novirzieniem kā metālkors, posthārdkors, smagais metāls un skrīmo (screamo).
Grupas muzikālais stils ir daudzšķautnains, taču pārsvarā tiek pieskaitīts pie tādiem novirzieniem kā metālkors, posthārdkors, smagais metāls un skrīmo (screamo).
Pēc dažām sastāva maiņām tagad kvintets atgriezies savā sākotnējā formā – Bens Brūss (ģitāra, bekvokāls), Denijs Vorsnops (vokāls), Džeimss Kasellss (bungas), Kamerons Lidels (ģitāra) un Sems Betlijs (basģitāra). Tādējādi esot izdevies "nonākt pie skaidrības un atsvaidzināt māksliniecisko mērķtiecību".
Jaunākajam albumam “See What’s on the Inside” (2021) grupa iedvesmu smēlusies no dažām savām agrākajām, laika gaitā pārbaudītajām ietekmēm – “Led Zeppelin”, “Metallica”, “AC/DC”, “Queen”. Savulaik ģitārists Bens Brūss paskaidrojis, ka viņiem nepatīk sacerēt tādu mūziku, kas no albuma uz albumu skan vienādi, tāpēc laika gaitā viņu mūzikas stils ir mainījies.
Vairāk nekā 10 gadu laikā “Asking Alexandria” sasnieguši necerētus panākumus, ko cita starpā iezīmē divi "Zelta" singli (proti, Final Episode (Let's Change The Channel) un Not The American Average) un trīs albumi pēc kārtas, kas iekļuva Billboard Top 10 — "Reckless & Relentless" (2011), "From Death to Destiny" (2013) un "The Black" (2016).
Papildus pašu koncertturnejām, kuru ietvaros paviesojušies piecos kontinentos, “Asking Alexandria” uzstājušies gan ar “Guns N’ Roses” un “Green Day,” gan “Avenged Sevenfold”, “Alice In Chains” un “Slipknot”.
Papildus pašu koncertturnejām, kuru ietvaros paviesojušies piecos kontinentos, “Asking Alexandria” uzstājušies gan ar “Guns N’ Roses” un “Green Day,” gan “Avenged Sevenfold”, “Alice In Chains” un “Slipknot”.
27. jūnijā “Asking Alexandria” uzstāsies Rīgas Palladium hallē. Biļetes visā "Biļešu serviss" (www.bilesuserviss.lv) tīklā no 27.janvāra, plkst. 12.00.
Video:
Into The Fire - https://youtu.be/-jFgNreZPf0
Moving On - https://youtu.be/i9lYwVm1NDg
See What’s on the Inside - https://youtu.be/kcpW9GcZxnM
Into The Fire - https://youtu.be/-jFgNreZPf0
Moving On - https://youtu.be/i9lYwVm1NDg
See What’s on the Inside - https://youtu.be/kcpW9GcZxnM
Pasākums | Datums / Laiks | Norises vieta | |
---|---|---|---|
Asking Alexandria. See whats on the inside world tour 2023 | Ot 27.06.2023 20:00 | Palladium Rīga |
Pasākums | Asking Alexandria. See whats on the inside world tour 2023 |
---|---|
Datums / Laiks | Ot 27.06.2023 20:00 |
Norises vieta | Palladium Rīga |
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts