Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RAMMSTEIN: Europe Stadium Tour 2019

Ot 06.08.2019 19:30
Lucavsala, Rīga
Jau nākamvasar 6. augustā ar līdz šim iespaidīgāko šovu Latvijā atgriezīsies viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein. Biļetes uz koncertu publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks 8. novembrī no plkst. 10:00.

Koncerts Rīgā Lucavsalā notiks Rammstein drīzumā gaidāmā septītā studijas albuma tūres ietvaros, kas pie klausītājiem nonāks nākamā gada pavasarī. Tas būs pirmais jaunais grupas ieraksts kopš 2009. gadā izdotā Liebe ist für alle da. Ģitārists Ričards Kruspe jau ir atzinis, ka šis varētu būt apvienības pēdējais albums, tāpēc viņi smagi strādā, lai tas būtu tik labs, cik vien iespējams. “Pagājušā albuma ieraksta laikā mēs tiktāl sastrīdējāmies, ka gandrīz izjukām. Pašlaik viss iet daudz labāk, man ļoti patīk tas, ko dzirdu, bet ļoti iespējams, ka šis būs pēdējais Rammstein albums, tāpēc atdodam sevi par 200%, lai tas būtu tik labs, cik vien iespējams!” ieraksta tapšanas aizkulises ieskicēja mūziķis.

Pasaules slavu Rammstein iemantojuši ar iespaidīgiem līdz detaļām izstrādātiem un pirotehnikas elementiem bagātiem šoviem. Ikkatru koncertu caurvij nebeidzams sprādzienu un liesmu kokteilis, kurā katra nākamā dziesma grandiozitātē pārspēj nākamo. Nereti galvenā pirotehniķa lomu uzņemas arī grupas līderis Tils Lindemans, kurš atsevišķus skaņdarbus izpilda pat pilnībā esot liesmu pārņemts!

Tie, kas jau kaut reizi piedzīvojuši grupas dramatiskos, detalizēti izplānotos dzīvos priekšnesumus, iespējams, domās, ka Rammstein paši sevi vairs nepārspēs, taču grupas vēsturiskā progresija liecina par pretējo - Rammstein pavisam noteikti ir sagatavojuši ko īpašu ar savu jaunāko vispasaules stadionu tūri!

Rammstein ir viena no pēdējo desmitgadu kritiķu un klausītāju atzītākajām kulta rokgrupām pasaulē, kuras kopējais pārdoto ierakstu skaits pārsniedz 10 miljonus. Kopš dibināšanas 1994. gada mūziķu kontā ir tādi skaņdarbi kā Du Hast, Benzin, Engel, Amerika, Sonne, Ich Will, Pussy un neskaitāmi citi, kas ir gan nokļuvuši daudzu Eiropas valstu topu virsotnēs, gan arī parādījušies neskaitāmu filmu un seriālu skaņu celiņos. Tāpat jāatzīmē, ka karjeras gaitā apvienība ir tikusi nominēta aptuveni 30 dažādām mūzikas balvām, tostarp divām Grammy, kā arī ir ieguvusi 10 Echo, divas Kerrang! un vienu MTV Europe Music balvu.

Biļetes uz Rammstein koncertu Rīgā Lucavsalā 2019. gada 6. augustā publiskajā pārdošanā nonāks 8. novembrī plkst. 10:00 un tās varēs iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Vairāk informācijas: http://www.rammstein.de/en/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
RAMMSTEIN: Europe Stadium Tour 2019 Ot 06.08.2019 19:30 Lucavsala, Rīga
Der zināt
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


VIP biļete nodrošina:
atsevišķu ieeju norises vietā, ieeju VIP zonā ar atsevišķu bāru, tualetēm un paaugstinātu platformu ērtākai koncerta vērošanai.

NB! Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. 
Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 23.00 Latvijā ir aizliegts.

PASĀKUMA NORISES GRAFIKS:
17:00 tiek atvērtas ieejas
19:30 pasākuma sākums (iesildītāji)
detalizēts grafiks ar visu grupu uzstāšanās laikiem un teritorijas plāns tiks publiskots vēlāk.

Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām:
Ir pieejama ierobežotas ietilpības ratiņkrēslu platforma. Atlaides netiek piemērotas. Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.

Iegādājoties koncerta biļetes un/vai ienākot vai mēģinot ienākt koncerta teritorijā, tiek pieņemts, ka apmeklētājs ir iepazinies ar šiem noteikumiem un apņēmies ievērot tos, kā arī Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Koncerta norises vietā pie ieejas tiks veikta personu un līdzpaņemto mantu pārbaude. Šāda pārbaude tiek veikta, lai nodrošinātu drošību koncerta norises vietā. Personas, kas pildīs šo pienākumu ir tiesīgas pārbaudīt apbģērbu, somas un to saturu, kā arī papildus priekšmetus pēc koncerta pasākuma rīkotāju ieskatiem gan pirms ierašanās koncerta norises vietā, gan arī atstājot to.

Jūsu drošībai koncertā aizliegts ienest:
• lietussargus - tie ierobežo redzamību citiem skatītājiem;
• profesionālas vai pusprofesionālas kameras, kā arī skaņas vai video ieraksta ierīces;
• pašportretu statīvu jeb selfie stick, foto, audio un video ierakstu tehniku (izņemot mobilos telefonus un kompaktkameras – t.s. «ziepju traukus»);
• līdzpaņemtus pārtiku un dzērienus;
• jebkāda veida šaujamieročus un aukstos ieročus, pirotehniku, lāzerrādītājus, bīstamus priekšmetus un sprāgstvielas;
• alkoholu un narkotikas;
• mājdzīvniekus;
• lieku rokas bagāžu – neņemiet līdzi lielus maisiņus, mugursomas, nevajadzīgus priekšmetus – tas paildzinās pārbaudi pie ieejas Lucavsalā. Pie koncerta norises vietas nebūs uzglabāšanas kameras;
• velosipēdus, skrituļslidas un skrituļdēļus, motociklistu ķiveres, saliekamos krēslus, bērnu ratiņus;
• koncertā netiks ielaisti stipri iereibuši un agresīvi skatītāji, kas var radīt neērtības apkārtējiem;
• plakātus, banerus, jebkāda veida zīmotnes un karogus;
• Neatļautu priekšmetu vai jebkādu citu priekšmetu nodošana uzglabāšanai pie Koncertu apkalpojošā personāla vai Kārtības uzturētāju personāla nav paredzēta un netiks nodrošināta.
Norises vieta
Lucavsala, Rīga
Zemgales priekšpilsēta Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Šī organizatora pasākumi
Pirkt FATHER JOHN MISTY FATHER JOHN MISTY Palladium Rīga, Latvija 39.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt SCARLXRD SCARLXRD Palladium Rīga, Latvija 25.00 - 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!