Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vakars Toskānā

Pk 20.03.2020 20:00 - Se 21.03.2020 21:30
1.50 - 3.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

2020. gada 12. martā ir izziņots ārkārtas stāvoklis valstī, kas aizliedz publiskus pasākumus līdz 14. aprīlim, sakarā ar šo situāciju tiek ATCELTI visi kino senasi no 13.03.- 14.04., kino teātrī AUSEKLIS, Krišjāņa Valdemāra ielā 17A, Talsi.

 

Nauda par biļetēm, kuras tika iegādātas internetā, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu uz Jūsu pirkuma laikā izmantotās bankas kontu. Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās tirdzniecības vietās, lūgums aizpildīt naudas atgriešanas veidlapu un nosūtīt to uz epasta adresi: infoatbalsts@bilesuserviss.lv vai nodot Talsu novada tūrisma informacijas centrā, Lielā iela 19/21, Talsi.

Naudas atgriešanas veidlapu var ielādēt ŠEIT.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 27.03.2020.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām! 

 
Saules apdedzināti Toskānas lauki, sarunas piesātinātas kā nobriedis vīns un idilliska dzīve fonā – tas viss savijas poļu režisora Jaceka Borcuha filmā “Vakars Toskānā” („Dolce Fine Giornata“, 2019).
Garā brīvā Marija Linde ir poļu ebreju pēctece, Nobela balvas laureāte literatūrā. Viņa dzīvo Toskānā ģimenes haosa un sirsnīguma gaisotnē. Mīlošajai mātei un vecmāmiņai ir romāns ar daudz jaunāku Ēģiptes kristieti, piekrastes restorāna īpašnieku. Pēc Romā notikušā terora akta Marija neļaujas baiļu histērijai un naidīgai attieksmei pret imigrantiem. Viņa publiski aizstāv bēgļus, teikdama skandalozu runu.
Pagājušajā gadā Sandensas neatkarīgajā kino festivālā galvenās lomas atveidotāja leģendārā poļu kinoaktrise Kristina Janda saņēma īpašo balvu par sniegumu šajā filmā. Pēdējos gados K. Janda strādā teātrī un paralēli turpina filmēties. Par poļu Džīnu Roulendsu dēvētā aktrise ilgus gadus bija slavenā poļu režisora Andžeja Vajdas mūza. K. Janda ir vienīgā mūsdienu poļu aktrise ar neapstrīdamu zvaigznes statusu. 
Režisors: Jaceks Borcuhs
Lomās: Kristina Janda, Lorenco De Mors, Kasja Smutņaka

Vairāk informācijas: http://www.talsi.lv/kino-repertuars

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Atmaksa Atcelts - Vakars Toskānā AtmaksaAtmaksaAtcelts - Vakars Toskānā Kino Auseklis, Talsi, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Atmaksa Atcelts - Vakars Toskānā AtmaksaAtmaksaAtcelts - Vakars Toskānā Kino Auseklis, Talsi, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot