Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Izcilie modernisti / Великие модернисты / The great modernists

Tr 09.10.2019 10:00 - Sv 13.10.2019 22:00
9.00 - 46.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim.
 
Mākslas revolūcija, kas atspoguļota HD un Dolby Surround. “Izcilie modernisti” – tas ir jauns un satraucošs, bet jau visā pasaulē atzīts multimediju šovs. Izstādē var apskatīt 16 visnozīmīgāko modernisma pārstāvju – Kloda Monē, Edgara Degā, Pola Gogēna, Anrī Ruso, Anrī de Tulūza-Lotreka, Gustava Klimta, Pola Sinjaka, Pīta Mondriāna, Amedeo Modiljāni, Vinsenta van Goga, Pjēra Ogista Renuāra, Huana Grīsa, Paula Klē, Franča Marka, Vasilija Kandinska un Kazimira Maļeviča – darbus. Kopā tiks parādīti ap 5000 darbi no vairāk nekā 20 pasaules muzejiem.
 
“Izcilie modernisti” jau pārsteidza publiku Berlīnē, Parīzē, Maskavā un Tokijā. Tagad izstādi beidzot varēs apskatīt arī Rīgā.
 
Pati izstāde ir multimediju projekts, kas parāda labāko mākslinieku gleznas un iesaista skatītājus ceļojumā cauri 19. gs. beigu un 20. s. sākuma mākslas vēsturei, kad kultūru un sabiedrību satrieca neparasti pasaules mēroga notikumi. Tad šie izcilie mākslinieki veica mākslas revolūciju, konstatējot neizsīkstošu būtības avotu tur, kur “tradīcija” redzēja tikai haosu un bezjēdzību. Viņu gleznās ir bezgalīgas vizuālās mīklas, kas ievilina skatītājus neparastu kontrastu un spilgtu un negaidītu emociju labirintā. Šobrīd šīs gleznas ar ciparu tehnoloģiju palīdzību iegūst jaunu dzīvību un jaunu jēgu.
 
Izstāde ir vieta, kur cilvēks pārceļas uz citu telpu, un ar kustīgu gaismu un skaņas palīdzību iegrimst van Goga, Monē, Edgara Degā un citu mākslas ģēniju darbos. Citiem vārdiem sakot, cilvēks piedzīvo ceļojumu uz modernisma pasauli caur tehnoloģijām, kas sniedz jaunas zināšanas un izveido pilnīgi jaunu mākslas uztveri.
 
Šo multimediju izstādi jūsu uzmanībai piedāvā “Digital Art House” (www.digitalarthouse.eu).

Projekta realizēšanā tika izmantotas tehnoloģijas, kas apvieno multimediju, kino un interaktīvās parādības, radot sinerģiju, kas atdzīvina audeklus visapbrīnojamākajā veidā.
Pasākuma ietvaros
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot