Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'VASHI PELMENI' V. Mjasnikovs un A. Rosjkovs / 'ВАШИ ПЕЛЬМЕНИ' В. Мясников ЛУЧШЕЕ А. Рожков

Se 27.04.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 70.00
Šovmena, mākslinieka un aktiera Vjačeslava Mjasnikova un 'Urālu pelmeņu' KVN komandas kapteiņa Andreja Rožkova duetu pazīst un mīl katrs televīzijas skatītājs. Speciāli priekš pavasara koncertiem Rīgā humoristi sagatavoja jaunu programmu, kurā ir iekļauti ne tikai labākie numuri, bet arī pavisam jauns materiāls!
Titulētākās KVN komandas pēcnācēji Vjačeslavs Mjasņikovs un Andrejs Rožkovs 2019. gada pavasarī uz Rīgu atvedīs sulīgus jokus – tie sastāvēs gan no populārajiem numuriem, kas ir kļuvuši par humoristu vizītkartēm, gan no pavisam jauniem jokiem.
Humoršovs «Jūsu Pelmeņi» — tā ir joku porcija, kas ir domāta priekš īstiem humora cienītājiem! Vjačeslavs Mjasņikovs un Andrejs Rožkovs divatā ir spējīgi pabarot jebkuru kompāniju, kurai jau sen ir izslāpusi pēc dzirkstoša humora.
Viņi ir pirmie populāra šova dibinātāji, kopš 2009. gada tie bija īsti rekordisti humora pasaulē. Ja atcerēties KVN līgu vēl 95. gadā, uzreiz var saprast, ka Rožkova un Mjasņikova pieredze humora jomā ir vienkārši milzīga!
Jaunās humoristu programmas nosaukums ir “Labākais”! Jums būs iespēja redzēt tādas miniatūras, ka «Zēns-maniaks», «Vecmāmiņas», jautrās Mjasņikova dziesmas un viņa kopīgos numurus ar Rožkovu - «Par tēvu», «Par māti» un daudzus citus. Secinājums ir viens – vajag aizmirst par visiem darbiem un braukt uz humora vakaru, kur būs neizmirstama atmosfēra un lieliska noskaņa. Pasteidzies un iegādājies biļetes uz labākajām vietām!

Vairāk informācijas: http://www.viaconcert.net

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
'VASHI PELMENI' V. Mjasnikovs un A. Rosjkovs / 'ВАШИ ПЕЛЬМЕНИ' В. Мясников ЛУЧШЕЕ А. Рожков Se 27.04.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 70.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Vietas balkona 1., 2. rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
VIA Concert, SIA
Dzeņu iela 9 - 25 LV-1021 Rīga