Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

HBDS šovs. Comedy Club rezidenti Harlamovs, Batrutdinovs, Karibidis un Skorohods Liepājā

Ce 06.06.2019 17:00
10.00 - 70.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

6. jūnijā uz Liepājas Olimpiskā centra skatuves norisināsies elpu aizraujošs HBDS komēdijšovs. Krievijas galvenā humoršova ComedyClub zvaigznes iepazīstinās ar savu programmu. Humora meistari kontaktēsies ar auditoriju un improvizēs. Katra uzstāšanās ir vienreizēja, tādēļ ko tādu jūs nekur citur neredzēsiet un nedzirdēsiet.

HBDS šovs – tie ir Gariks Harlamovs, Timurs Batrutdinovs, Demis Karibidis un Andrejs Skorohods. Tieši šis sastāvs ļaus radīt tūlītējas darbības humora bumbu, kas var likt uzsprāgt smieklos dažu sekunžu laikā.

Vairāk nekā pusotru stunda īstas interaktīvas saiknes ar zāli, improvizācijas, labākie nerediģētie numuri. „Mūsu dzīvajos koncertos vienmēr iet karsti, tādēļ, ka varam parādīt to, kas cenzūras dēļ nav iekļauts TV versijā! Tātad viss nebūs tik krāšņs un nogludināts,” brīdina Gariks Harlamovs, viens no šova dalībniekiem. Ja jūs nebaida izaicinoši joki un novērtējat drosmīgu un atklātu humoru, tad tas ir domāts jums!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/youareevents.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt Brauciens uz HBDS humora šovu no Ventspils uz Liepāju un atpakaļ / Поездка на комедийное шоу HBDS из Вентспилса в Лиепаю и обратно Brauciens uz HBDS humora šovu no Ventspils uz Liepāju un atpakaļ / Поездка на комедийное шоу HBDS из Вентспилса в Лиепаю и обратно Ventspils - Liepāja - Ventspils, Latvija 10.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt HBDS šovs. Comedy Club rezidenti Harlamovs, Batrutdinovs, Karibidis un Skorohods Liepājā HBDS šovs. Comedy Club rezidenti Harlamovs, Batrutdinovs, Karibidis un Skorohods Liepājā Liepājas Olimpiskais centrs, Latvija 25.00 - 70.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot