Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DRIFT KING OF RIGA 2020 (Pārcelts no 01.08.2020.)

Se 15.08.2020 13:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
Sakarā ar Drift Master starptautiskajām izmaiņām kalendārā Eiropas drifta čempionāts pārcelts no 01.08.2020 uz 15.08.2020.
Norises vieta un laiks nemainās.
Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām netiek veikta.
 

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām! 

 

 
Drift King of Riga būs vienas no lielākajām drifta sacensībām Eiropā 2020. Biķernieku trasē uz starta stāsies vairāk kā 40 spēcīgākie sportisti no visas pasaules, pārstāvot vairāk kā 20 valstis. Sacensībās tiks braukta trases konfigurācija #fdstyle. Drifts ir viens no aizraujošākajiem sporta veidiem Pasaulē, kas katram skatītājam piedāvā neaizmirstamu šovu un asas izjūtas.

Sacensības iesāksies ar treniņu braucieniem, kuri norisināsies piektdienā, iespēju satikt sportistus, jo piekļuve dalībnieku parkam piektdienā, būs atvērta visiem no 18:00. Sestdiena ir oficiālā sacensību diena, kad notiks gan kvalifikācijas braucieni, gan lielais tandēmu fināls. Sestdienā būs pieejamas arī dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, šovi, un Riga car Expo #2. Sacensības sevī ietvers pilnu izklaides dienu visai ģimenei.
 
A SEKTORS
Galvenā Biķernieku tribīne A, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums, papildus ekrāns pie 17KP, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir ierobežots skaits, garantēta sēdvieta katram biļetes īpašniekam.
 
D SEKTORS
Tribīnes, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei. No D tribīnēm skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Pie 17 KP ir izvietots ekrāns, daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir ierobežots skaits.

PT SEKTORS
PT sektors ietver ieeju dalībnieku parkā. No PT sektora lieliski pārredzama lielākā daļa trases un ekrāns. Iespējams tiks izbūvēta tribīne vai platforma. Biļete ietver iespēju atrasties dalībnieku parkā, iespēja skatīties driftu arī no D sektora, otrā trases pusē.
 
VIP BIĻETE
VIP biļete ietver ieeju dalībnieku parkā, un ieeju VIP sektorā, kur ir īpaši izveidota VIP zona un tribīne ,un kurā pieejamas uzkodas un dzērieni. No VIP sektora var redzēt lielāko daļu trases, VIP sektors ir izvietots vistuvāk galvenajam konfigurācijas #fdstyle līkumam. VIP ieeja ietver arī speciālu VIP kakla karti.

Vairāk informācijas: http://www.driftkingofriga.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
DRIFT KING OF RIGA 2020 (Pārcelts no 01.08.2020.) Se 15.08.2020 13:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze
Der zināt
*Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Biķernieku kompleksā sporta bāze Piektdien 14.08.2020 kvalifikācija 17:00, Sestdien 15.08.2020 plkst. 15:00 DMEC EIROPAS DRIFTA ČEMPIONĀTS KONFIGURĀCIJA #FDSTYLE #RIGABABY DRIFT KING OF RIGA 2020
*BIĻETE DARBOJAS KĀ IEEJA UZ ABĀM DIENĀM *BIĻETE PIE IEEJAS TIEK APMAINĪTA PRET APROCI
 
 Sacensību apmeklētājiem pie ieejas tiks veikta attālinātā ķermeņa temperatūras mērīšana, var tikt atteikta ieeja sacensībās, ja temperatūra ir lielāka par 37,5 Lūdzam ievērot 2m distanci, ja nevariet ievērot 2m distanci no citiem apmeklētājiem, jālieto sejas maskas, Jūsu atbildība!
Dezinfekcijas līdzekļi pieejami sacensību norises vietā, aicinām dezinficēt rokas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot; pasākuma dienā nav sasnieguši 10 gadu vecumu) ieeja bezmaksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: 14.augusts-15.augusts
Ieeja pasākumā: no plkst. 9:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bezmaksas, neaizņemot sēdvietu. (Pasākuma dienā nav sasnieguši 10 gadu vecumu.)
 
Jauniešu biļete - bērniem vecumā no 10 līdz 15 gadiem (ieskaitot) - 50% atlaide biļetei jebkurā sektorā. (Pie ieejas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments)
 
Visiem bērnu, junioru un personu ar īpašām vajadzībām biļešu īpašniekiem, pie ieejas sacensībās būs jāuzrāda derīgs personas apliecinošs dokuments un / vai apliecība.
 
Invalīdiem ratiņkrēslā - ieeja bez maksas; vietu skaits ierobežots. Invalīda pavadonim ieejas maksa - 10 EUR.
Latvijas pensionāriem 50% atlaide biļetei jebkurā sektorā, tādas pašas kā jauniešu cenas. (Pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība)
 
Pirms pasākuma apmeklēšanas un biļešu iegādes lūdzam iepazīties ar noteikumiem apmeklējot pasākumu www.driftkingofriga.com skatītāju sadaļā.
 
Iegādājoties biļeti un/ vai apmeklējot pasākumu, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt, ka sacensību laikā notiek filmēšana un fotografēšana, un uzņemtais materiāls var tikt bez atlīdzības izmantots komerciālos nolūkos, tajā skaitā, publicēšanai masu medijos un sociālajos tīklos.
 
 
Norises vieta
Organizators
SIA EVENT MASTERS
Pļavmalas Ropaži LV-2135 Ropažu nov.
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt NEZ DRIFT RIGA 2020- WITCH KETTLE PopulārsPopulārsNEZ DRIFT RIGA 2020- WITCH KETTLE Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 5.40 - 16.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!