Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

THE NEIGHBOURHOOD

Ot 12.02.2019 19:30
Arēna Rīga
30.20 - 35.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Pirmo reizi Latvijā
Romantiķi no Losandželosas “The Neighbourhood“

Latvijā pirmo reizi uzstāsies Indie-rock grupa no ASV “The Neighbourhood” (THE NBHD).  12. februārī „Arēnā Rīga“ pasaules turnejas ietvaros “The Neighbourhood” mūziķi prezentēs savu trešo, šī paša nosaukuma albumu.

“The Neighbourhood” tika dibināta 2011. gadā, tomēr pirmais pilnvērtīgs albums “I Love You” tika ierakstīts tikai divus gadus vēlāk. Albums debitēja Billboard 200 albumu čārtā ar numuru 39, bet jau dažus mēnešus vēlāk dziesma “Sweater Weather” ieguva milzu popularitāti un izvirzījās čārtu virsotnēs. Kolektīva dalībnieki ir bērnības draugi, viņi visi mācījās vai dzīvoja kaimiņos. Savam nosaukumam grupa izvēlējās vārda  “neighbourhood” britu rakstības variantu, jo amerikāņu bija jau aizņemts.

Mūziku, kuru izpilda “The Neighbourhood”, ir grūti pieskaitīt pie kāda noteikta stila. To var saukt par dark-pop vai pop-mūzikai tuvināto indie rock. Tas ir indie, pop, hip-hop, r'n'b un alternatīvo ģitāras melodiju miksējums. Žurnāls Rolling Stone raksturo grupu kā „gaisotnes pilnu” un „melanholisku”, īpaši uzsverot mūziķu emocionalitāti un ekspresiju. “The Neighbourhood” frontmens Džesijs Razerfords (Jesse Rutherford) ir ļoti harizmātisks. Viņu bieži dēvē par 2010.-to Kurta Kobeina iemiesojumu. Turklāt grupu raksturo pārdomāts un ļoti konceptuāls vizuālais stils. Fotogrāfiju un videoklipu melnbaltais motīvs kļuva par grupas savdabīgo vizītkarti.

“The Neighbourhood” dziesmu teksti ir eksistenciālo motīvu piepildīti. Tajos tiek skartas ļoti personiskās tēmas – cilvēku bailes un vājības, mīlestība un tuvinieku zaudēšana, panākums un skaudība, uzmācīgās idejas. Tomēr tas viss ir pasniegts atbrīvotā manierē – bez pārspīlējuma. Razerfords atklāti runā par personīgajām un intīmajām lietām. Viņš burtiski izliek savas emocijas uz papīra, pēc tam pārvēršot izjustas rindas dzejā un akordos. Šī atklātība lielā mērā arī saista miljoniem fanu visā pasaulē.

Savu trešo albumu “The Neighbourhood” grupa ir izlaidusi 2018. gada martā. Albumā iekļautas 12 gaisotnes pilnas kompozīcijas, kuras iedvesmoja r'n'b liriskas un romantiskas melodijas. 12. februārī, pasaules turnejas ietvaros, “The Neighbourhood” prezentēs albumu Latvijas publikai. Koncertā „Arēnā Rīga” skanēs ne tikai jaunas dziesmas, bet arī iemīļotas kompozīcijas no agrākiem albumiem.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
THE NEIGHBOURHOOD Ot 12.02.2019 19:30 Arēna Rīga 30.20 - 35.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1,20 Eur apmērā.

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:15

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Atgādinām, ka bērni līdz 16 gadu vecumam pēc plkst. 22.00 nedrīkst uzturēties publiskajā vietā bez vecāku vai citu pilngadīgu personu klātbūtnes. Par šo noteikumu ievērošanu ir atbildīgi bērna vecāki. Pievēršam uzmanību nepieciešamībai laicīgi parūpēties par bērna sagaidīšanu un pavadīšanu gadījumā, kad tiek apmeklēts publiskais pasākums, kura nobeigums ir ieplānots ap plkst. 22.00

 

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā