Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Teātris 'Mūsdienīgo lugu skola': 'Londonas trijstūris' / Театр 'Школа современной пьесы': 'Лондонский треугольник'

Ot 16.04.2019 19:00
Dailes teātris
10.00 - 30.00
Teātra "Mūsdienīgo lugu skola" Eiropas viesizrādes Josifa Raihelgauza vadībā piedāvās divas izrādes: 15. aprīlī - «Umer šmumer – kaut lai būtu vesels» un "Londonas trijstūris" - 16. aprīlī. «Umer šmumer – kaut lai būtu vesels».

Teātris "Mūsdienīgo lugu skola" piedāvā tikai mūsdienīgas izrādes un tādēļ par lugu varoņiem kļūst cilvēki, kas izskatās tāpat kā mēs ar Jums. Kad teātrī izlasīja Aleksandra Uglova lugu "Londonas trijstūris", aktieri ļoti nopriecājās, jo darbība risinās 19. gadsimtā, un, attiecīgi, noteikti būs vēsturiski tērpi.Tā arī notika. Lai arī grimētāju mērķis nebija izdarīt tā, lai aktieri pilnībā līdzinātos krievu rakstniekiem Gercenam un Ogarjovam - luga stāsta tieši par viņiem - tomēr aizpagājušās simtgades atmosfēra ir parādīta pilnībā. Tajā ir gan grezni tērpi ar krinolīnu, gan dekorācijas, gan Šopēna mūzika.

"Londonas trijstūris" - izrāde, kurā stāstīts par divu draugu - Aleksandra Gercena un Nikolaja Ogarjova, kā ari viņu mīļotās sievietes Natālijas Tučkovas, sarežģītajām attiecībām.

Londona. 19. gadsimta 50 gadi. Šeit dzīvo piespiedu emigrācijā atrodošais krievu rakstnieks, opozicionieris, Aleksandrs Gercens. Tieši šajā laikā viš kopā ar savu tuvāko draugu Nikolaju Ogarjovu uzsāk disidentu žurnāla "Zvans" izdošanu. Bet izrāde nav par to. "Londonas trijstūris" - neticams uz maz pazīstams stāsts par savādām attiecībām, kuras izveidojušās stap labākajiem draugiem un viņu kopīgo mīlestību - Natāliju Tučkovu. Formāli esot laulībā ar Ogarjovu, viņa kļuvusi par triju Gercena bērnu māti. Pati Tučkova, kura bija ievērojami jaunāka par abiem saviem vīriešiem, bija diezgan neordināra personība, kas, diemžēl, neglāba viņu no traģiska likteņa.

Lugas autors ir balstījies uz reāliem faktiem, kurus ir atradis notikumos iesaistīto varoņu vēstulēs un dienasgrāmatās. Interesanti, ka Tučkovas izdotajos memuāros par šiem notikumiem, kuri ilgstoši tika slēpti no sabiedrības, arī nekas nav minēts.
Galvenās lomas izrādē izpilda Aleksandrs Galibins (Ogarjovs), Vadims Kolganovs (Gercens), un Džuljetta Geringa (Tučkova).
Režisori - Dmitrijs Astrahans, Vladimirs Rubanovs, mākslinieks - Anatolijs Šubins.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Teātris 'Mūsdienīgo lugu skola': 'Londonas trijstūris' / Театр 'Школа современной пьесы': 'Лондонский треугольник' Ot 16.04.2019 19:00 Dailes teātris 10.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Līdz 1.aprīlim biļetēm piemērota 50% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma 
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

 

Norises vieta
Brīvības ielā 75 Rīga Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības iela 155 - K5 LV-1012 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā