Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Teatr Na Jugo-zapade 'Meklējot dārgumus' / Театр на Юго-Западе 'В поисках сокровищ'

Se 02.02.2019 12:00
VEF kultūras pils
6.40 - 20.00
1., 2. un 3. februārī Latvijā ar izrādēm viesosies viens no vecākajiem Maskavas teātriem - "Teātris Dienvidrietumos".
  Šis teātris pastāv jau vairāk nekā 40 gadus! 1977. gadā to ir dibinājis režisors Valērijs Beljakovičs un līdz pat 2011. gadam viņš nemainīgi ir bijis tā mākslinieciskais vadītājs. Šobrīd teātri vada nopelniem bagātais Krievijas aktieris Oļegs Leušins. Savas ilgās pastāvēšanas laikā teātris ne reizi nav bijis viesizrādēs Baltijas valstīs. Tagad tas piedāvās Latvijas skatītājiem trīs izrādes.

  2. februārī 13.00 uz VEF Kultūras pils skatuves "Teātra Dienvidrietumos" aktieri piedāvās muzikālu izrādi bērniem "Dārgumu meklējumos jeb Viena kuģa bojāejas neticamais stāsts", kuru radījis Oļegs Leušins.
  Vai sen neesat meklējuši dārgumus un cīnījušies ar pirātiem? Tad Jums noteikti jādodas ceļojumā kopā ar mūsu varoņiem!
  Teiksiet, ka esat izauguši un nemīlat jūras vēju? Un, protams, skaidri ziniet, ka jūras laupītāji neeksistē! Bet izrādes veidotāji ir pārliecināti, ka dažkārt ir nepieciešams  atgriezties bērnībā. Mūsu varoņi sapņo par piedzīvojumiem un liktenis tiem piespēlē kādas salas karti, uz kuras ir aprakti dārgumi. Kuģis ir gatavs ceļam, vējš pūš burās un ceļā gaida daudz atklājumu un briesmu. Bet šajā izrādē pat pirāti ir apburoši un jautri un katram no viņiem ir sapnis. Un tas noteikti piepildīsies. Muzikālā izrāde "Dārgumu meklējumos jeb Viena kuģa bojāejas neticamais stāsts" - ĪSTS piedzīvojumu teātris, kas piepildīts ar pirātu romantiku, jūras smaržu, mastu čīkstoņu, vētras draudīgajām šļakatām, zobenu skaņām, sacelšanos uz kuģa un... protams, mīlestību.
  Tad, uz priekšu! Pretim piedzīvojumiem! Dārgumu noslēpums jau sauc! Tas, kas tos atradīs, kļūs pa īstam bagāts! Kas ir īsta bagātība, kā to iegūt, Jūs uzzināsiet, kad apmeklēsiet mūsu izrādi.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Teatr Na Jugo-zapade 'Meklējot dārgumus' / Театр на Юго-Западе 'В поисках сокровищ' Se 02.02.2019 12:00 VEF kultūras pils 6.40 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Līdz 2. februārim biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav

Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 11:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā