Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - THE SOUND POETS koncerts 'Trīs' - papildkoncerts

Se 06.04.2019 15:30
Teātra nams Jūras vārti, Ventspils
Tehnisku iemeslu dēļ THE SOUND POETS Papildkoncerts koncerts 'Trīs', kurš tika paredzēts 06.04.19 15:30, Teātra namā Jūras vārti, Ventspilī tiek atcelts!
Biļešu īpašnieki tiek aicināti veikt biļešu maiņu un apmeklēt THE SOUND POETS koncertu 'Trīs', Teātra namā Jūras vārti, 06.04.19. 19:00.
Ja esi izvēlējies apmeklēt koncertu 19:00., maiņas iesniegumu lūdzam sūtīt uz  info@bilesuserviss.lv līdz 04.04.,  norādot vēlamās vietas.
Ja kādu apstākļu dēļ biļešu īpašnieks nevar apmeklēt koncertu 06.04., tad naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu varat lejuplādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi
info@bilesuserviss.lv.
Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 10.04.2019.
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām un pasakās par sapratni!
 
“The Sound Poets” izziņo albuma “Trīs” pavasara koncertu sēriju
Grupa “The Sound Poets” svētku priekšvakarā izziņo sava jaunākā albuma “Trīs” koncertu sēriju, kas pavasarī notiks piecās Latvijas pilsētās, sekojot vērienīgajam grupas koncertam “Arēnā Rīga”.

Gaidot pavasara koncertus un atskatoties uz koncertu “Arēnā Rīga”, stāsta Undīne Balode: “Mums tas bija liels iekšējs izaicinājums, kā arī satraucošs notikums, jo gribējām ar visiem mūsu klausītājiem nosvinēt albuma iznākšanas svētkus. Zinām, ka ne visi varēja ierasties ciemos pie mums, tādēļ sapratām, ka vēlamies paši doties pie klausītājiem arī citās Latvijas pilsētās. Albuma izdošana arī ir tikai nepilns solis līdz tam, kā mēs gribētu dalīties ar mūsu mūziku. Īsta aci pret aci satikšanās ar saviem klausītājiem un strādāšana uz skatuves pilnā jaudā ir tas, kā mēs gribam pavadīt nākamo pavasari. Sapakosim Arēnas koncertu kastēs un vedīsim pie jums!”

Ar septembrī klajā nākušā albuma “Trīs” koncertiem grupa “The Sound Poets” priecēs klausītājus Ventspilī (Jūras Vārti, 6. aprīlis), Valmierā (Kultūras centrs, 13 aprīlis), Jelgavā (Kultūras nams, 28. aprīlis), Rēzeknē (Latgales vēstniecība GORS, 3. maijs), un Liepājā (Rožu Zāle, Liepājas olimpiskais centrs, 11. maijs). Koncerta programmā ir ne vien jau publikas iemīļotās dziesmas no “Trīs”, bet arī visi grupas lielākie hīti. Biļetes uz koncertiem iegādājamas www.thesoundpoets.lv, kā arī Biļešu Serviss tirdzniecības vietās visā Latvijā un koncertu norises vietās.

Līdz ar koncertu sērijas izziņošanu “The Sound Poets” piedāvā arī “Noklusētā dziesma” video, kas ir daļa no “Arēnā Rīga” oktobra beigās notikušā koncerta video ieraksta. Pilns koncerta ieraksts, kura režisors  ir Gints Fārenhorsts, noskatāms platformā “LMT Straume”.

"The Sound Poets" albums "Trīs" noklausāms "Spotify", "iTunes", "Deezer" un citās digitālajās mūzikas platformās, kā arī CD formātā iegādājams Latvijas mūzikas ierakstu veikalos, kā arī “Rimi” un “Circle-K” tīklos.

Vairāk informācijas: http://thesoundpoets.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - THE SOUND POETS koncerts 'Trīs' - papildkoncerts Se 06.04.2019 15:30 Teātra nams Jūras vārti, Ventspils
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

“The Sound Poets” albums “Trīs” CD formātā
Albuma saņemšana koncerta norises vietā pie mūzikas ierakstu tirdzniecības galda, uzrādot nopirkto albuma biļeti

Norises vieta
Organizators
TSP Music, SIA
Tīraines iela 1 Tīraine LV-2167 Mārupes nov.
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā