Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Koncerts klavierēm ar aktieri 'Dialogi' / Концерт для фортепиано с актером 'Диалоги'

Ot 12.03.2019 19:00
Latgales vēstniecība GORS
Informējam, ka koncerts klavierēm ar aktieri 'Dialogi', 12.03.19. Latgales vēstniecība GORS - TIEK ATCELTS!

Organizators piedāvā veikt biļešu maiņu uz : koncerts klavierēm ar aktieri 'Dialogi', kurš ir paredzēts 11.03.19., plkst. 18:30, Daugavpils teātrī.
Par biļešu maiņu lūdzam sazināties ar pasākuma organizatoru pa tālruni +371 26870339.

Ja kādu apstākļu dēļ biļešu īpašnieks nevar apmeklēt pasākumu 11.03. Daugavpils teātrī, tad naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.
Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 29.03.2019.!
Organizators atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 
Koncerts pianistam un aktierim “Dialogi”

2017. gada jūlijā notika koncerta klavierēm ar aktieri "Dialogi" pirmizrāde, kura pamatā ir slavenie stāsti un romāni, tādu autoru kā K. Vonneguts, A. Kuprins, S. Dovlatovs, M. Zošenko.

Koncerts "Dialogi" ir pavisam jauns žanrs krievu teātra skatuvēs, tas ir kā saruna starp pianistu un aktieri, kurā katram ir sava pilnā balss. Koncerta mūzika ir cieši saistīta ar literāro sižeta līniju un aktiera darbu.

Skatītāja priekšā notiks darbība, kurā aktiera un klavieru māksla parādīsies to autentiskajā formā bez iespējas slēpties aiz fonogrammām, dekorācijām, video sērijām un citiem mākslas "aizsarg ekrāniem".

Mūziku koncertam rakstījis un izpildījis starptautisko konkursu laureāts, džeza pianists un komponists Jevgēnijs Borecs, aiz kura kopā ar vairākiem solo albumiem ir mūzika filmām un teātra izrādēm.

Izcilu autoru tekstus savā interpretācijā prezentēs slavenais krievu aktieris, Krievijas nopelniem bagāts mākslinieks Daniils Spivakovskis. Viņa neticamā meistarība jau sen ir bijusi zināma teātra publikai.

Viena koncerta laikā tiks prezentēts gandrīz viss teātra žanra spektrs: drāma, komēdija, traģēdija, satīra.

Daniila Spivakoska un Evgēnija Borecsa "Dialogi" dod skatītājam pavisam jaunu sajūtu un ļauj daudz dziļāk ienirt plaši pazīstamo sižetu sakaros.

Koncerts notiek divās daļās.
Ilgums - 2 stundas.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Koncerts klavierēm ar aktieri 'Dialogi' / Концерт для фортепиано с актером 'Диалоги' Ot 12.03.2019 19:00 Latgales vēstniecība GORS
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
DEVRO tour SIA
DEVRO tour SIA
Elizabetes iela 51-14 LV1010 Rīga