logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas Motormuzeja ekspozīcijas apskate

Rīgas Motormuzejs
9.00 - 10.00
Par Rīgas Motormuzeju

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas Rīgas Motormuzejs ir ieguvis ne tikai kvalitatīvas ekspozīcijas telpas, ērtu un patīkamu vidi, kā arī pieejamību ikvienam apmeklētājam, bet arī jaunu interaktīvu ekspozīciju.

Ekspozīcija ir izvietota trīs stāvos vairāk nekā 4000 kvadrātmetru platībā. Tajā ir aplūkojama Baltijā lielākā un daudzveidīgākā seno spēkratu kolekcija ar vairāk nekā 100 unikāliem automobiļiem un motocikliem. Ekspozīcija ir veidota kā stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un nozīmīgiem vēstures notikumiem.

Apmeklētāji šo stāstu var iepazīt ar modernu, daudzveidīgu multimediju un dizaina palīdzību, līdzdarbojoties dažādās interaktīvās nodarbēs. Vēsturiskie spēkrati, kas pasniegti mūsdienīgā formā, padara Rīgas Motormuzeja apmeklējumu par aizraujošu, vienreizēju un izzinošu piedzīvojumu.

Lai muzeja apmeklētāji justos ērti un varētu pilnvērtīgi un lietderīgi pavadīt dienu muzejā, tiek piedāvāta virkne dažādu pakalpojumu: interaktīvas nodarbes bērnu rotaļu zonā, izzinošas ekskursijas gida pavadībā, muzeja kafejnīca, suvenīru veikals, kā arī bezmaksas autostāvvieta.

Muzeja kārtības noteikumi

Muzejā atļauts fotografēt un filmēt tikai privātām vajadzībām. Profesionāla fotografēšana un filmēšana jāsaskaņo ar muzeja administrāciju.

Muzejā aizliegts:
• Aiztikt eksponātus
• Pārkāpt norobežojumiem
• Trokšņot
• Atrasties ekspozīcijas zālē ar saldējumu, atvērtu dzēriena trauku, smēķēt
• Braukt ar divriteni, skrituļdēli, skrituļslidām
 
Par aizliegumu neievērošanu apmeklētājs var tikt izraidīts no muzeja.
Mugursomas, koferus un ceļojumu somas nepieciešams atstāt garderobē.
Neatstāt bez uzraudzības bērnus muzeja ekspozīcijas zālē un rotaļu zonā.
Ieejas biļete derīga tikai aktivizēšanas dienā. Saglabāt ieejas biļeti līdz apmeklējuma beigām. Ieejas biļeti aizliegts nodot citai personai.

Papildus info

Bezmaksas ieeja, uzrādot apliecinošu dokumentu: bērniem līdz 6 g.v., bāreņiem, bērniem ar invaliditāti un pavadošai personai, personām ar 1. grupas invaliditāti un pavadošai personai, personām ar 2. un 3. grupas invaliditāti, politiski represētām personām, Latvijas muzeju darbiniekiem, ICOM un IATM biedriem, Latvijas Antīko automobiļu kluba biedriem, grupas (10+ cilvēku) vadītājiem vai pedagogiem, aprūpes iestāžu un pansionātu iemītniekiem. Bezmaksas ieejas kartes iespējams saņemt Rīgas Motormuzeja kasē.

Biļetes par samazinātu cenu, pie ieejas uzrādot apliecinošu dokumentu: bērniem no 7 g.v., skolēniem, studentiem, senioriem no 60 g.v. - šīs biļetes ir iespējams iegādāties TIKAI Rīgas Motormuzeja kasēs.

Pieejamas ģimenes biļetes - šīs biļetes ir iespējams iegādāties TIKAI Rīgas Motormuzeja kasēs:
• 2 vecāki un 1 - 4 bērni: 20 EUR;
• 1 vecāks un 1 - 4 bērni: 15 EUR.

Pieejamas grupas biļetes par īpašu cenu, pievienojot grozam vismaz desmit biļetes.

Biļete jāizmanto 6 mēnešu laikā no iegādes brīža.

Atvērts katru dienu no 10.00 līdz 18.00

S. Eizenšteina iela 6, Rīga
Tel. + 371 67025888
E-pasts: info@motormuzejs.lv
www.motormuzejs.lv
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rīgas Motormuzeja ekspozīcijas apskate Pi 31.01.2022 10:00 Rīgas Motormuzejs 9.00 - 10.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

Bezmaksas ieeja, uzrādot personu apliecinošu dokumentu): bērniem līdz 6 g.v., bāreņiem, bērniem ar invaliditāti un pavadošai personai, personām ar 1. grupas invaliditāti un pavadošai personai, personām ar 2. un 3. grupas invaliditāti, politiski represētām personām, Latvijas muzeju darbiniekiem, ICOM un IATM biedriem, Latvijas Antīko automobiļu kluba biedriem, grupas (10+ cilvēku) vadītājiem vai pedagogiem, aprūpes iestāžu un pansionātu iemītniekiem. Bezmaksas ieejas biļetes iespējams saņemt Rīgas Motormuzeja kasē.

Biļetes par samazinātu cenu, pie ieejas uzrādot apliecinošu dokumentu: bērniem no 7 g.v., skolēniem, studentiem, senioriem no 60 g.v.. - šīs biļetes ir iespējams iegādāties TIKAI Rīgas Motormuzeja kasēs.

Pieejamas ģimenes biļetes (bērns ir līdz 17 g.v.) - šīs biļetes ir iespējams iegādāties TIKAI Rīgas Motormuzeja kasēs:
• 2 vecāki un 1 - 4 bērni: 20 EUR;
• 1 vecāks un 1 - 4 bērni: 15 EUR.

Pieejamas grupas biļetes par īpašu cenu, pievienojot grozam vismaz desmit biļetes.


Biļete jāizmanto 6 mēnešu laikā no iegādes brīža.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: bezmaksas ieeja


Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Motormuzejs
S.Eizenšteina iela 8 Rīga Latvija
Organizators
Ceļu satiksmes drošības direkcija VAS
Ceļu satiksmes drošības direkcija VAS
S.Eizenšteina iela 8 LV-1079 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40003345734