logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba'

Pk 04.08.2023 17:00 - Sv 06.08.2023 14:00
Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads
 
Jau 13.gadu pēc kārtas vasaras noslēdzošo mēnesi ievadīs atmosfēriskākais no festivāliem -  mūzikas un mākslas festivāls Laba Daba. No 4. līdz 6. augustam Līgatnes pagasta Cēsu novadā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki” norisināsies ģimenēm draudzīgais festivāls, kur uz piecām skatuvēm būs iespēja baudīt gan Latvijas, gan ārvalstu mūziķu un mākslinieku koncertus un performances.
 
Festivāla programma ir radīta dažādām gaumēm un ir bagāta ar interesantām izklaidēm un aktivitātēm. Kopā uzstāsies vairāk nekā 50 dažādi mūziķi, dīdžeji un mūzikas apvienības, būs redzamas vismaz 10 teātra izrādes, performances, deju priekšnesumi, būs iespēja baudīt liriskus dzejas lasījumus, piedalīties radošās darbnīcās un sportiskās aktivitātēs. Festivāla ietvaros norisināsies amatniecības tirdziņš. Sadarbībā ar Rīgas starptautisko īsfilmu festivālu “2Annas” būs skatāms īpaši piemeklēts tematisko īsfilmu maratons. Gaidāma īpaši bērniem izveidota izklaides un mākslas programma, darbosies bērnu dārzs un Babyroom mazuļu terase, kā arī telšu pilsētiņā, kas atrodas pasakainā ābeļu dārzā, būs atsevišķi nodalīta zona ģimenēm.
 
Pirmie izziņotie mākslinieki: spēka meiteņu sastāva trio SHISHI no Lietuvas, JUMPRAVA, DZELZS VILKS, šarmējošais mūziķu duets ČIPSIS un DULLAIS, spilgtā pankgrupa ŠŅK, alternatīvās/indīroka apvienības SATELLITES LV, PURPLE NEGATIVE, STŪRĪ ZĒVELE, NOVA KOMA, ASTON KAIS, elektropopa projekts BAIBA (Latvija/Austrija), postfolka apvienības RĀVA un ZARI, postroka kamerorķestris DAS SONNTAGS LEGION un dziesminieks IMANTS DAKSIS. Ar pārsteigumiem gaidāmi izklaidējošie un aktīvie PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI
 
Plašā postfolka grupa JUUK, ORANŽĀS BRĪVDIENAS un TKP, alternatīvā postpanka apvienība BĒDU BRĀĻI, TUMORS, DJ KRANKENWAGEN, elektroniskās deju mūzikas māksliniece VULTURA,  rokgrupas NOHOW un INDYGO.  Ārvalstu viesu programmu papildinās – Norvēģu avangarda mākslinieki STURLE DAGSLAND, afro-soul mūziķe no Ugandas APIO MORO, vācu fankpanka apvienība BRASS RIOT un Izraēlas ritmiskās mūzikas projekts SHAMAN SHAMAN.
 
Programma un aktivitāšu saraksts regulāri tiek papildināts un ir pieejams festivāla mājas lapā www.labadaba.lv. Tuvojoties festivālam, biļešu cenas pakāpeniski augs. Biļetes nav nepieciešamas bērniem līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot). 
 
Tiekamies vasaras burvīgākajā mūzikas un mākslas festivālā, lai radītu lieliskas atmiņas, baudot, darot un kopā esot!

 

Vairāk informācijas: http://www.labadaba.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba' Pk 04.08.2023 17:00 Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads 45.00
Pasākums Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba'
Datums / Laiks Pk 04.08.2023 17:00
Norises vieta Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads
Cena 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 13 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 04/08/2023 - 06/08/2023
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
Pareizā Ķīmija pilna servisa pasākumu aģentūra SIA
Pareizā Ķīmija pilna servisa pasākumu aģentūra SIA
Martas iela 9/3-36 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40003743703
Pasākums Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba'
Datums / Laiks Pk 04.08.2023 17:00
Norises vieta Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads
Cena 45.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot