Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Saulrietā / На закате un Par noti augstāk / Нотой выше (RU)

Ce 04.04.2019 19:00
Maskavas nams
5.00 - 8.00
A. Krištapenoks, izrāde «Saulrietā», teātra studija “Maska”, Rīgas 71. vidusskola, rež. I. Suprijanovičs, Rīga, Latvija (12+) (RU)
 
Par teātri: Teātra studija “Maska” pastāv kopš 1997. gada. Studijas vadītāja Jolanta Suprjanoviča. Studijā nodarbojas Rīgas 71. vidusskolas audzēkņi. Studijas aktieri apgūst ne tikai klasiskā teātra pamatus, bet arī iepazīstas ar performances un ielu teātra mākslu. Repertuārā iestudējumi gan krievu un latviešu klasikai, gan mūsdienu autoru lugas, maģiskas un tautas pasakas. Aktīvi piedalāmies tādos konkursos kā: Rajonu teātru kolektīvu konkurss, dzeju lasīšanas konkurss, festivāls “Umurkumurs”, Starptautiskais konkurss “… un es iešu un iešu!”, Tatjanas Diena – krievu kultūras un izglītības svētki Latvijā. (Teātra konkurss. Literāro iestudējumu konkurss), Krievu Klasika Latvijā, Starptautiskais ielu teātru festivāls. Dalība starptautiskajos jauniešu teātra projektos “All together now!” (Vācija-Latvija)
 
Par izrādi: Luga par mīlestību un uzticību, draudzību un nodevību. Mūsdienu drāma par jauniešu attiecībām, vērtībām un jūtām.
 
Pēc V. Nabokova darbiem, I. Brodska, E. Evtušenko, М. Cvetaeva, G. Špalikova и G. Poženjana, izrāde «Par noti augstāk», teātris-studija «Gorošini» teātrī «Prijut Komendanta», rež. E. Latoņina, Sanktpēterburga, Krievija (12+) (RU)
 
Par teātri: Teātra studija “Gorošini” teātrī “Komedianta patversme” ir
teātra ģimene, kur katrs ģimenes loceklis ir mīļākais, dzimtais,
unikāls, neaizvietojams. Mūsu orientieri un mērķi:  pašattīstība;  profesionālu prasmju kompleksa iegūšana teātra mākslas jomā;  pasaules izpēte un sevis veidošana;  draudzība un komunikācija;
 
Par izrādi: Liriskā izrāde “Par noti augstāk" pārceļ uz skatuvi Nabokova, Brodska, Jevtušenko, Cvetajevas, Špalikova un Poženjana darbus, kuri diez vai iekļūs skolas programmā.
 
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Saulrietā / На закате un Par noti augstāk / Нотой выше (RU) Ce 04.04.2019 19:00 Maskavas nams 5.00 - 8.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 
Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
AbaŽur, biedrība
Dravnieku iela 6 k-1 - 78 LV1021 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā