Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Es un Tu / Я и Ты (RU)

Ce 04.04.2019 16:00
Maskavas nams
5.00 - 8.00
Ingeborgs fon Cadovs, izrāde «Es un Tu», Teātra studija «Bembi», МBU DO Bērnu mākslas nams, rež. L. Veršinina, Ekaterinburga, Krievija (12+) (RU)
 
Par teātri: Teātra studija “Bembijs” atvērusi savas durvis zēniem un meitenēm 2001. gada septembrī. Ik gadu vairāk nekā 150 bērnu vecumā no 5 līdz 17 gadiem apgūst aktieru meistarības, skatuves runas, skatuves kustības un teātra vēstures pamatus. Studijas pastāvēšanas laikā vairākkārt kļuva par rajonu, pilsētu, apgabalu, starpreģionālo, Krievijas un starptautisko festivālu un konkursu laureātu un diplomātu. Katra studiju gada rezultāts ir dažādu žanru (izrādes, koncerta, radošā vakara, literāri muzikālās kompozīcijas, šova u.c.) pilnveidīga skatuves materiāla veidošana.
Katru gadu studijas repertuārā var redzēt izrādes gan pašiem mazākajiem (“Muha-Cokotuha”, “Rozā bantīte” K. Stepaničas, S. Mihalkova “Neklausīšanās svētki”), gan vidusmēra un vecākā vecuma skatītājiem (“Lupatu lelle” Č. Gibsona, “Olivers Tvists” Č. Dikenss, “Par manu mammu un par mani” J. Isajevas, “Simon(a)  pēc grāmatas U. Starka “Dīvaiņi un zaņķeri”).
Kolektīva lepnums ir studijas absolventi. Pat pēc studiju beigšanas lielākā daļa no viņiem turpina nodarboties ar teātra darbību, bet jau studenta posmā, daži pat saista savu dzīvi ar teātri profesionālajā līmenī, ieejot teātra AII un koledžās.
 
Par izrādi: Piecdesmit minūšu izrādes laikā divas draudzenes pašapzinīgi spēlē, fantazē, sastrīdas līdz pilnīgam pārrāvumam, mirst no bailēm un vientulības, un beidzot iegūst viens otru un pasauli.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Es un Tu / Я и Ты (RU) Ce 04.04.2019 16:00 Maskavas nams 5.00 - 8.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Pasākuma ilgums: ~50min
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:30
 
Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
AbaŽur, biedrība
Dravnieku iela 6 k-1 - 78 LV1021 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā