No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Mumiy Troll / Мумий Тролль

We 14/08/2019 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
35.00 - 200.00
JŪRMALĀ MUMIY TROLL  SARĪKOS “VASARU BEZ INTERNETA”

Aizvien vērtīgāks kļūst retais  kamerkoncerta formāts, kas norisinās ārpus koncertturnejām un lielām kampaņām.  Tieši tāds būs koncerts “Vasara bez interneta”, kas būs muzikāls piedzīvojums patiesu emociju pasaulē un draugu atkalredzēšanās mirkļa burvība, kuru  ar nepacietību gaida arī paši grupas mūziķi.
 
Koncertprogrammā  “Vasara bez interneta” sagaidāmi īpaši Iļjas Lagutenko atlasīti “piejūras suvenīri” – skaņdarbi, kas līdz šim reti izpildīti, romantiskas balādes jaunos aranžējumos un arī pārsteigumu pirmizrādes, kā arī tiks atskaņoti pazīstami un klausītāju iemīļoti hīti.
 
Pēc aizvadītā vasarā izpārdotā un klausītāju mīlestību guvušā akustiskās programmas koncerta “Vakara tēja”  bez simfoniskā orķestra, grupa Mumiy Troll nolēmusi šajā vasarā Jūrmalā sarīkot “Vasaru bez interneta”, ļaujoties izaicinājumam – joprojām bez simfoniskā orķestra.
 
Piejūras romantiķis Iļja Lagutenko jau no bērnības iemīlējis Jūrmalu, kur tostarp sarakstītas un radītas daudzas Mumiy Troll dziesmas. “Sajūtu šo vietu un tās īpašo atmosfēru – romantisku un eiropejiski stilīgu. Šeit nav digitālās atkarības, ziņu lentes, trakā megapolisa ritma, toties ir sarunas un tikšanās, iespaidi un vēlēšanās dalīties emocijās. Tāpēc dalīsimies šovasar kopīgās emocijās ar Mumiy Troll!” aicina grupas līderis.
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Mumiy Troll / Мумий Тролль We 14/08/2019 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 35.00 - 200.00
Good to know
Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Event language: Russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 18:30
 
Venue
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvia
Promoter
Euroshow promoter Europe, SIA
Aleksandra Čaka 136 - 23 LV-1012 Rīga
Same promoter Same venue
Buy ticket Leningrad / Ленинград PopularPopularLeningrad / Ленинград Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvia 75.00 - 500.00
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Elena Vajenga / Елена Ваенга PopularPopularElena Vajenga / Елена Ваенга Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvia 20.00 - 110.00
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!