No results have been found for your request.
Loading...
Reload

TIKS PĀRCELTS - VADIMS GLUZMANS (vijole) un JEVGENIJS SINAISKIS (klavieres)

Sa 28/03/2020 19:00
Lielā Ģilde
Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu pasākums tiek  pārcelts. Visas iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam. Datumi tiks precizēti!
 
Programmā Franks, Ravēls, Gubaidulina, Kančeli

Klasesbiedri, spēles partneri, līdzīgi domājoši dvēseles un gara radinieki – tas sakāms par diviem spilgtiem mūziķiem, kuru vārdi ar Rīgu ir saistīti uz mūžu. Vijolnieks Vadims Gluzmans un pianists Jevgeņijs Sinaiskis: Rīgā viņi pirmoreiz uzstāsies duetā.
 
Pazīstamās mūziķu dzimtas pārstāvis Jevgeņijs Sinaiskis, kurš sevi velta kamermūzikai un pedagoģijai, ir dzimis Sanktpēterburgā. Pamatizglītību mūzikā viņš ieguvis Emīla Dārziņa mūzikas skolā, absolvējis prof.MarinasVolfas klasi Sanktpēterburgas Valsts konservatorijā un aspirantūru Hāgas Karaliskās konservatorijā pie prof.Nauma Gruberta (kurš arī dzimis Rīgā). Jevgeņijs Sinaiskis ir starptautisku konkursu laureāts, pastāvīgs Zalcburgas Mozarteum vasaras akadēmiju koncertmeistars un Vīnes konservatorijas kamermūzikas profesors.
 
Arī Vadims Gluzmans mūziku ir sācis mācīties Emīla Dārziņa mūzikas skolā. Savu meistarību viņš slīpējis Izraēlā un pēc tam Amerikā, kur mācījies arī pie bijušā rīdzinieka Arkādija Fomina. Gluzmans muzicē gan kā solists, gan kameransambļos. Viņa mērķis ir saglabāt vissmalkākās saites ar XIX un XX gadsimta vijoļspēles tradīcijām. Vadims Gluzmans ir pastāvīgs viesis pasaulē pazīstamos mūzikas festivālos, un viņam ir pašam savs mūzikas festivāls Čikāgā. 2019./20.g.sezonā Gluzmana vieskoncertu virknē ir uzstāšanās ar tādiem pasaulē pazīstamiem orķestriem kā „Maskavas virtuozi”, Frankfurtes Radio orķestris un BBC filharmoniskais orķestris. Kronberga Mūzikas akadēmija ir uzaicinājusi Vadimu Gluzmanu piedalīties Bēthovena 250.gadskārtai veltītajā lielkoncertā. Vadims Gluzmans spēlē Stradivāri 1690.gada vijoli, kuru viņam uzticējusi Čikāgas Stradivāri biedrība. Gluzmana ieraksti ieguvuši tādas augstas starptautiskās balvas kā ECHO CLASSIC, DIAPASON D’OR un BBC MUSIC MAGAZINE AWARD.
 
Vadims Gluzmans un Jevgeņijs Sinaiskis Latvijā sniegs vienu vienīgu koncertu un veltīs to komponista Gijas Kančeli piemiņai.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
TIKS PĀRCELTS - VADIMS GLUZMANS (vijole) un JEVGENIJS SINAISKIS (klavieres) Sa 28/03/2020 19:00 Lielā Ģilde
Good to know
Ticketing service fee 0.00 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Doors open: at 18:00
Event length: ~2h
Venue
Lielā Ģilde
Amatu 6 Rīga Latvia
Promoter
HERMAŅA BRAUNA FONDS SIA
Jāņa iela 3 LV - 1050 Rīga
Same promoter Same venue
Event is suspended THE MANHATTAN TRANSFER (ASV) SuspendedSuspendedTHE MANHATTAN TRANSFER (ASV) Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvia
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended Elīna Bukša (vijole) un Reinis Zariņš (klavieres) SuspendedSuspendedElīna Bukša (vijole) un Reinis Zariņš (klavieres) Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvia
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended PATTI AUSTIN & COUNT BASIE ORCHESTRA (ASV). Ar programmu 'For Ella' - veltījums Ellai Ficžeraldei SuspendedSuspendedPATTI AUSTIN & COUNT BASIE ORCHESTRA (ASV). Ar programmu 'For Ella' - veltījums Ellai Ficžeraldei Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvia
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!