logo
Select period
Search from map
Menu

grandson / I Love You, I'm Trying Tour

Th 19/10/2023 20:00
Palladium Rīga
29.00 - 35.00

Šoruden Palladium uzstāsies talantīgais Grandson

19.oktobrī “Palladium” koncertzālē pirmo reizi Baltijā uzstāsies jaunais, talantīgais mākslinieks Grandson jeb īstajā vārdā Džordans Edvards Bendžamins.

Savā daiļradē Grandson apvieno blūza un hārdroka ģitāras smeldzi, hiphopa ietekmētus bītus, elektroniskās mūzikas producēšanu ar dziesmu tekstiem, kas iedziļinās atkarībās, garīgās veselības problēmās un ikdienas dzīves problemātikā.

Iepriekšpārdošana “Biļešu serviss” izklaides pasta abonentiem sāksies trešdien, 26.aprīlī, no plkst. 10.00. Publiskā biļešu pārdošana visā www.bilesuserviss.lv tīklā no piektdienas, 28.aprīļa, plkst. 10.00.

Džordans Edvards Bendžamins piedzima Ņūdžersijā, bet 3 gadu vecumā ģimene pārcēlās uz Kanādu. Puisis bērnību un padsmitnieka gadus pavadīja Toronto, bet pēc vidusskolas iestājās Makdžila universitātē un pārcēlās uz Monreālu. Paralēli studijām viņš pievērsās mūzikai. Sākumā kā dīdžejs, bet pamazām sākot radīt arī savus oriģināldarbus. 2014.gadā jaunietis devās uz Losandželosu, lai sāktu veidot muzikālu karjeru.

Bills, Things Change un Bury Me Face Down bija pirmie singli, ko 2015.gadā Bendžamins ar Grandson pseidonīmu laida klajā dažādās straumēšanas platformās, un katrs no tiem piesaistīja vairāk nekā miljonu klausījumu. 

2018.gadā viņam izdodas parakstīt līgumu ar ierakstu kompāniju Fueled by Ramen. Drīz vien klajā nāk Grandson debijas mazizmēra albums “A Modern Tragedy Vol. 1”, kurš ietver sevī politisko korupciju atmoskojošo singlu Blood // Water. Tieši šī kompozīcija pievērš jau ievērojami plašāku publikas uzmanību, par ko liecina iekļūšana vairākos Billboard topos. Tai pat gadā Grandson piedalās Linkin Park otrā solista Maika Šinodas debijas soloalbuma dziesmā Running From My Shadow.

Vēl 2018.gadā Grandson intensīvi koncertē, uzstājoties pirms Joywave, Nothing But Thieves, Smashing Pumkins, Young The Giant u.c.

2019.gada februārī un septembrī pie klausītājiem nonāk triloģijas “A Modern Tragedy” 2. un 3.daļa.

2020.gada decembrī iznāk “Death of an Optimism” - Grandson pirmais pilnizmēra albums, kurā, salīdzinājumā ar triloģijas darbiem, skaidri saklausāma ievērojami smagāka tonalitāte. 

Grandson jaunākais albums “I Love You, I'm Trying” nāk klajā 5.maijā, bet tā priekšvēstnesis Drones jau noklausāms visās populārākajās platformās.

[Ar šo albumu] “es gleznoju sevis paša intīmo portretu – tādu kādu pazīstu. Aptverot tādas tēmas, kā paškaitējums, ģimenes trauma, dzīves uz ceļa slēptās puses un daudzas citas. Šis ir albums, kuru  vajadzēja manos 16 gados. Albums, kuru baidījos sarakstīt un albums, kuru fani pelnījuši dzirdēt.

Galvenokārt tas ir albums, kurā es saskaros ar būtisku jautājumu: vai es spēju tikt galā ar izmaiņām, ko dzīve man uzliek, un ja tas ir viss, kas dzīvē ir, vai ar to pietiks laimei?” prāto Grandson.

Līdz ar "I Love You, I'm Trying" iznākšanu Grandson dodas savā pirmajā vispasaules turnejā, kas sāksies ar 2 mēnešu garu ASV posmu, pēc tam pārcelsies uz Kanādu, Meksiku, Apvienoto Karalisti un pārējo Eiropu.

Vairāk informācijas:

http://www.grandsonmusic.com

https://www.facebook.com/ltipsagency

Video:

Blood // Water - https://www.youtube.com/watch?v=tjIwXKPGf80

Drones - https://www.youtube.com/watch?v=wQJI98Cq21Y

Hold The Line - Tom Morello feat. Grandson https://www.youtube.com/watch?v=Yv-0LkDouRs

Running From My Shadow - Mike Shinoda feat. Grandson https://www.youtube.com/watch?v=4KtBBzHWmTI

More information: https://www.grandsonmusic.com

Event Date / Time Venue Price  
grandson / I Love You, I'm Trying Tour Th 19/10/2023 20:00 Palladium Rīga 29.00 - 35.00
Event grandson / I Love You, I'm Trying Tour
Date / Time Th 19/10/2023 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 29.00 - 35.00
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
​​​​​​
Entrance tickets for this event are in a different price range. 
Tickets do not differ by quality. 
Please choose cheapest tickets available.
 
Age limit to the event: no age limit
Event language: English
Free entrance to the event: up to 5 years old persons, without separate seat
Doors open: at 19:00
Event length: ~3h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: yes

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvia
Promoter
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93, Rīga, LV-1009, Rīga,
Reg. no: 40103193014
Event grandson / I Love You, I'm Trying Tour
Date / Time Th 19/10/2023 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 29.00 - 35.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload