logo
Select period
Search from map
Menu

Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba'

Fr 04/08/2023 17:00 - Su 06/08/2023 14:00
Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads
 
Jau 13.gadu pēc kārtas vasaras noslēdzošo mēnesi ievadīs atmosfēriskākais no festivāliem -  mūzikas un mākslas festivāls Laba Daba. No 4. līdz 6. augustam Līgatnes pagasta Cēsu novadā, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki” norisināsies ģimenēm draudzīgais festivāls, kur uz piecām skatuvēm būs iespēja baudīt gan Latvijas, gan ārvalstu mūziķu un mākslinieku koncertus un performances.
 
Festivāla programma ir radīta dažādām gaumēm un ir bagāta ar interesantām izklaidēm un aktivitātēm. Kopā uzstāsies vairāk nekā 50 dažādi mūziķi, dīdžeji un mūzikas apvienības, būs redzamas vismaz 10 teātra izrādes, performances, deju priekšnesumi, būs iespēja baudīt liriskus dzejas lasījumus, piedalīties radošās darbnīcās un sportiskās aktivitātēs. Festivāla ietvaros norisināsies amatniecības tirdziņš. Sadarbībā ar Rīgas starptautisko īsfilmu festivālu “2Annas” būs skatāms īpaši piemeklēts tematisko īsfilmu maratons. Gaidāma īpaši bērniem izveidota izklaides un mākslas programma, darbosies bērnu dārzs un Babyroom mazuļu terase, kā arī telšu pilsētiņā, kas atrodas pasakainā ābeļu dārzā, būs atsevišķi nodalīta zona ģimenēm.
 
Pirmie izziņotie mākslinieki: spēka meiteņu sastāva trio SHISHI no Lietuvas, JUMPRAVA, DZELZS VILKS, šarmējošais mūziķu duets ČIPSIS un DULLAIS, spilgtā pankgrupa ŠŅK, alternatīvās/indīroka apvienības SATELLITES LV, PURPLE NEGATIVE, STŪRĪ ZĒVELE, NOVA KOMA, ASTON KAIS, elektropopa projekts BAIBA (Latvija/Austrija), postfolka apvienības RĀVA un ZARI, postroka kamerorķestris DAS SONNTAGS LEGION un dziesminieks IMANTS DAKSIS. Ar pārsteigumiem gaidāmi izklaidējošie un aktīvie PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI
 
Plašā postfolka grupa JUUK, ORANŽĀS BRĪVDIENAS un TKP, alternatīvā postpanka apvienība BĒDU BRĀĻI, TUMORS, DJ KRANKENWAGEN, elektroniskās deju mūzikas māksliniece VULTURA,  rokgrupas NOHOW un INDYGO.  Ārvalstu viesu programmu papildinās – Norvēģu avangarda mākslinieki STURLE DAGSLAND, afro-soul mūziķe no Ugandas APIO MORO, vācu fankpanka apvienība BRASS RIOT un Izraēlas ritmiskās mūzikas projekts SHAMAN SHAMAN.
 
Programma un aktivitāšu saraksts regulāri tiek papildināts un ir pieejams festivāla mājas lapā www.labadaba.lv. Tuvojoties festivālam, biļešu cenas pakāpeniski augs. Biļetes nav nepieciešamas bērniem līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot). 
 
Tiekamies vasaras burvīgākajā mūzikas un mākslas festivālā, lai radītu lieliskas atmiņas, baudot, darot un kopā esot!

 

More information: http://www.labadaba.lv

Event Date / Time Venue Price  
Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba' Fr 04/08/2023 17:00 Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads 55.00
Event Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba'
Date / Time Fr 04/08/2023 17:00
Venue Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads
Price 55.00
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
 
Age limit to the event: no age limit
Free entrance to the event: up to 13 years old persons
Doors open: at 17:00
Event length: 04/08/2023 - 06/08/2023
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: no

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Promoter
Pareizā Ķīmija pilna servisa pasākumu aģentūra SIA
Pareizā Ķīmija pilna servisa pasākumu aģentūra SIA
Martas iela 9/3-36, Rīga, LV-1011, Rīga,
Reg. no: 40003743703
Event Vienas dienas biļete. Mūzikas un mākslas festivāls 'Laba daba'
Date / Time Fr 04/08/2023 17:00
Venue Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads
Price 55.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload